Amazon Games ogłasza New World: Aeternum!

Miniatura Amazon Games ogłasza New World: Aeternum! Amazon Games ogłasza New World: Aeternum!

7 czerwca 2024 roku na Summer Game Fest, Amazon podzielił się z nami ekscytującymi nowinkami - New World wkracza w nową erę!

Już 15 października zarówno na PC, jak i KONSOLE wkroczy nowa odsłona zatytułowana New World: Aeternum, która będzie bardziej skupiona na RPG akcji z walką w czasie rzeczywistym i eksplorowaniu rozległego i tajemniczego świata.

Zmiany

New World: Aeternum to kulminacja lat intensywnego rozwoju New World w połączeniu z wkładem graczy, którzy nieustannie wyrażali swoje opinie i pomagali teamowi deweloperów stworzyć grę, o której społeczność marzy.

New World: Aeternum obejmuje całą zawartość New World na PC, w tym grę podstawową i wszystkie aktualizacje , a także rozszerzenie Rise of the Angry Earth.


Wierzchowce doszły do gry wraz z dodatkiem Rise of Angry Earth, a także nowy region Elysium Wilds

Lecz to nie wszystko! Do gry dojdzie też mnóstwo nowej zawartości dla graczy na wszystkich platformach. Będą to np. duża strefa starć PvP (pierwsza w historii), trudny rajd dla 10 graczy, próby solowe w końcowej fazie gry, ulepszone doświadczenie levelowania, nowe archetypy postaci, odświeżony system dialogów i wiele więcej! Na specjalnym pokazie dla redakcji, deweloperzy wspomnieli także o, chociażby, poprawkach animacji czy dynamicznym sterowaniu w skoku! Dostępnych ma być też więcej opcji personalizacji swojej postaci.

Linia fabularna zostanie odłączona od wszystkich podziemi i innych powtarzalnych czynności dla graczy, tak abyśmy mogli w pełni cieszyć się fabułą i aspektem RPG.

Rozgrywkę będzie można prowadzić zupełnie samemu lub w gronie znajomych poprzez kooperację online, również między-platformowo. Gra będzie dostępna na Playstation 5, Xbox Series X/S i PC.

Konsole

New World: Aeternum zostało zaprojektowane z myślą o konsolach - z pełną zgodnością funkcji dla graczy PC i funkcją cross-play. Dostępne będą takie ulepszenia jak: namierzanie celu,

  • asysta celowania,
  • wirtualny kursor,
  • nawigacja za pomocą kontrolera,
  • funkcje ułatwień dostępu,
  • i inne!

Jak zagrać w New Wolrd: Aeternum?

Jeśli macie już oryginalną grę i dodatek Rise of The Angry Earth na swoich kontach, nic się bójcie! Będziecie mieli dostęp do wszystkie co oferuje nowa gra od 15 października! Co ważne, działa to tylko w przypadku PC. Wersja konsolowa jest zupełnie osobną grą i jeśli chcecie ją wypróbować, musicie dokonać zakupu.


Aeternum zapiera dech w piersiach i ciaglę się rozwija. Na obrazku region Brimstone Sands, który dodano w jednej z aktualizacji.

New World: Aeternum w wersji cyfrowej na Playstation 5, Xbox Series X/S i Steam będzie kosztował 60 dolarów. Edycja Deluxe z wierzchowcem niedźwiedzia i skinem zbroi, będzie za 80 dolarów.

Gracze konsolowi, którzy złożą zamówienie przedpremierowe w sklepach Xbox i Playstation, oraz wszyscy gracze PC, którzy zalogują się do New World do 14 października, otrzymają wierzchowca wilka Azothowego Prześladowcę.

Inne wieści

Inne nadchodzące tytuły Amazon Games obejmują kolejną dużą odsłonę serii Tomb Raider, opracowaną przez Crystal Dynamics oraz THRONE AND LIBERTY, opracowane przez NCSOFT.

O New World i New World: Aeternum

Jesteście rozbitkami wyrzuconymi na brzeg, którzy rozpoczynają nowe życie na wyspie Aeternum, pełnej niebezpieczeństw i wyzwań.

Walka obejmuje sporą część rozgrywki w New World, ale nie będziecie się nudzić - jest dynamiczna i oparta na umiejętnościach. Możecie łączyć ze sobą miecze, pistolety i magię, aby pokonywać stworzenia w PvE, jak i graczy PvP.

W New World nic się nie marnuje - każda roślina, wygarbowana skórka, zabity wróg daje Wam nowe surowce i elementy, z których możecie potem wytwarzać więcej rzeczy. Rozwijajcie swoje umiejętności na najwyższy poziom, aby oferować graczom przedmioty za ogromne ceny na otwartym rynku!


Trzy rodzaje broni - miecz, magia i pistolet, ale to nie wszystko co oferuje gra. Do dyspozycji graczy jest w sumie 15 broni oraz różne typy uzbrojenia.

Wasza postać może być kim chce, kiedy chce- system rozwoju jest bezklasowy. Wystarczy, że wymienicie bronie, nauczycie się ich i, bum. jesteście już zupełnie kimś innym w Waszym zespole i poza nim. Możecie także w pełni dostosowywać wygląd, umiejętności i zdolności postaci, które zwiększają się wraz z Waszym doświadczeniem.

Co sądzicie o tej niespodziewanej zapowiedzi? Czy będzie z tego hit i więcej osób dołączy do Aeternum niż kiedykolwiek? Cieszycie się na nadchodzące zmiany?

Do zobaczenia w Aeternum!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋