Współpraca

Zapraszamy do współpracy wydawców/producentów gier/sprzętu gamingowego, twórców oraz reklamodawców.

Multiplayers.pl to portal o grach oraz sprzęcie gamingowym. Skupiamy się głównie na pozycjach z trybami wspólnej rozgrywki.

Zależy nam na zapewnieniu wartościowych treści dla osób zainteresowanych tematyką gier oraz sprzętem gamingowym, co oznacza, że nie znajdziecie u nas tekstów spoza tego zakresu. Dzięki temu jesteśmy w stanie dostarczyć jasno określoną grupę odbiorców.

Piszemy rzetelne artykuły oraz recenzje oparte na realnym doświadczeniu z daną grą. Nie kopiujemy treści - wszystkie pisane przez nas artykuły są naszego autorstwa.

Jesteś wydawcą/producentem (gier lub sprzętu)?

Chętnie przetestujemy Twój produkt i na podstawie tego doświadczenia opiszemy nasze wrażenia w postaci newsa/artykułu lub obszernej recenzji. Jeżeli chciałbyś promować swoją grę/sprzęt, poprzez umieszczenie o niej treści na naszym portalu, zapraszamy do kontaktu pod wspolpraca@multiplayers.pl.

Jesteś twórcą?

Jesteśmy otwarci na współpracę z YouTuberami/Streamerami, również z tymi początkującymi. Możemy umieścić link do twojego filmu w naszym newsie/artykule/recenzji, w zamian za wzmiankę o naszym portalu w Twojej produkcji. Jesteśmy otwarci również na inne propozycje współpracy - jeżeli masz na to pomysł, skontaktuj się z nami pod wspolpraca@multiplayers.pl.

Jesteś reklamodawcą?

Posiadamy na naszym portalu powierzchnie reklamowe, które możemy Ci udostępnić. Dzięki jasno określonej tematyce portalu, docieramy do ścisłej grupy docelowej, co ma pozytywny wpływ na skuteczność Twojej reklamy. Skontaktuj się z nami pod wspolpraca@multiplayers.pl po więcej informacji.