Black Desert Online: nowa klasa Scholar | Bronie i umiejętności

Miniatura Black Desert Online: nowa klasa Scholar | Bronie i umiejętności Black Desert Online: nowa klasa Scholar | Bronie i umiejętności

Jedno z największych MMORPG na rynku - Black Desert Online, powitało właśnie nową klasę! Jest to Scholar - Alchemiczka Wymachująca Młotem, która idzie na podbój świata.

Poznajmy lepiej jej bronie i umiejętności.

Broń główna/podrzędna: Młoty/Rdzenie grawitacyjne


Powstałe z żywiołów ziemi za pomocą mistrzowskiej alchemii.

Dominująca nad Czarną Śmiercią, dzięki jej wyjątkowej wiedzy o alchemii i fizyce, Scholar posiadła umiejętność manipulowania grawitacją.

Wykorzystuje swoje dwa rodzaje młotów z precyzyjną szybkością i mocą. Jej panowanie nad grawitacją pozwala zmylić wrogów niespodziewanymi ruchami i stawić przeważający opór.

Broń przebudzenia (Awakening): Młot kowalski


Uosobienie alchemii przekraczające materię poprzez “fuzję rdzenia grawitacyjnego”.

Idealnie wpasowuje się do przeszłości Scholar w alchemii. Przyspiesza cząstki i formuły. Posiada możliwość, której pragnie każdy alchemik: transmutowanie złota. Ataki tego Młota z łatwością manipulują prędkość, masę i metale zawarte w Ziemi dając momentalne odbicie ataku. Scholar porzuca prawa i zasady materii i pisze swoje własne formuły, aby rzucić swoich wrogów na kolana.

Umiejętności

Oczywiście, w Black Desert nie używamy tylko prostych ataków, ale mamy dostęp do multum umiejętności.

Kotwica grawitacyjna

Rzuć młotem do przodu. Odłącza się wtedy jego rdzeń grawitacyjny, który leci do przodu i instaluje się w miejscu rzucenia.

Atrakcja

Dostosuj swoje przyciąganie grawitacyjne w kierunku zainstalowanego rdzenia. Teleportuj się do rdzenia, zmień orientacje wygenerowanej energii kinetycznej i uwolnij ją w postaci wybuchu kinetycznego.

Zmiażdżenie młotem

Zmiażdż wrogów swoim młotem kowalskim, aktywując jego rdzeń, aby zwiększyć jego wagę i uderzyć z jak największą siłą.

Jeden wielki skok

Aktywuj rdzeń, aby zmienić wagę postaci, a następnie skocz do przodu.

Przepływ: Złoty Grzmot

Skocz na dużą wysokość, dzięki anty-grawitacji wygenerowanej przez wzmocniony rdzeń, a następnie uderz o ziemię w dół odpychając wszystko w obrębie alchemicznego kręgu.

Home Run

Podrzuć jeden młot, a następnie wpraw go w ruch do przodu drugim.

Co sądzicie o Scholar? Może wydawać się skomplikowana, ale na pewno w grze będziecie mieli z nią dużo zabawy!

Do zobaczenia w świecie Black Desert!

PS. Jeśli macie ochotę zagrać w Black Desert Online, a jeszcze nie posiadacie gry, teraz na Steam znajdziecie promocję -50%!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋