Elektryczna Rewolucja w GTA

Miniatura Elektryczna Rewolucja w GTA Elektryczna Rewolucja w GTA

Witaj w świecie Grand Theft Auto, gdzie miasto pulsujące życiem, pełne tajemnic i niebezpieczeństw, powiększa się o kolejny, rewolucyjny dodatek! Ostatnie wieści mówią o nowej aktualizacji, która wprowadza do GTA niesamowity, sportowy, elektryczny samochód oraz rower górski! Już teraz będziecie mieli możliwość poczuć wiatr we włosach, kierując się w stronę przyszłości, gdzie dynamika i osiągi łączą się z ekologicznym podejściem do motoryzacji.

Elektryczne sportowe auto

Już dziś, jeśli jesteś członkiem GTA+, możesz się zgłaszać bezpłatnie do 16 sierpnia po odbiór szybkiego i elektrycznego auta Penaud La Coureuse od Legendary Motorsport. Będzie miał on dostęp do wielu nowych ulepszeń, takich jak np. zagłuszacz namierzający pociski (co jest bardzo przydatne na upartych graczy) lub jednostki zdalnego sterowania z warsztatu samochodowego swojej agencji.

Jazda!

Co jeszcze ciekawego co na pewno zaskoczy niejednego z was? Do GTA również wchodzi rower górski elektryczny, zwany Induktor. Jest on dostępny do kupienia w Pedal and Metal Cycles. Kosztuje on jedyne 50 000$, co nie jest ogromną kwotą, a naprawdę sprawia dużo frajdy. Gdy natomiast nie macie jeszcze możliwości dostępu do nowego Induktora, możecie spróbować przetestować go na próbach czasowych, zdobywając różne nagrody, a przy okazji zobaczyć jak on działa (na mapie szukaj Junk Energy- próba czasowa)

Ciesz się podróżą w nowym wymiarze rozgrywki, gdzie moc, ekologia i futurystyczny design łączą się w pełni z dzikim duchem miasta. Zapnij pasy, bo elektryczna rewolucja właśnie rozpoczęła się!

Po więcej zapraszam was na stronę GTA Online