Diablo II Resurrected: znamy datę rozpoczęcia 5. sezonu rankingowego!

Miniatura Diablo II Resurrected: znamy datę rozpoczęcia 5. sezonu rankingowego! Diablo II Resurrected: znamy datę rozpoczęcia 5. sezonu rankingowego!

Piekło nie ustaje w swoich staraniach, aby pochłonąć życie. Kiedy wybawcy powinni powrócić do Diablo II Resurrected? 5. sezon rankingowy rozpocznie się 28 września.

Wyścig na szczyt

Okazuje się, że nowe sezony zawsze świetnie motywują graczy i wpływają pozytywnie na Sanktuarium. Uczestnicy ścigają się, po to aby ich imię znalazło się w rankingu, jednocześnie niszcząc hordy siejących panikę demonów.

5. sezon rankingowy da Wam kolejną szansę na udział w wyścigu do 99. poziomu i zdobycie wielu wartościowych przedmiotów.

W Europie wrota piekieł otworzą się 28 września o godz. 23:00.


W tej zakładce możecie sprawdzić drabinkę rankingową.

Wersje

Jak w poprzednich sezonach, tak i w tym możecie skorzystać z różnych trybów rozgrywki.

Wersja Opis
Ranking bez dodatku Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking postaci hardkorowych bez dodatku Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.
Ranking postaci hardkorowych Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.

Skrytka

Niektórzy mogą się pewnie zastanawiać, co stanie się z zawartością wspólnej skrytki - czyli takiej, którą możecie dzielić między swoimi postaciami, po zakończeniu sezonu.


Dzielone skrytki.

Po zakończeniu 4. sezonu rankingowego wszystkie postacie rankingowe zostaną przeniesione do odpowiednich grup nierankingowych.

Wszystkie przedmioty znajdujące się we wspólnej skrytce danej grupy postaci zostaną przeniesione do nowych zakładek skrytki z zaznaczonym polem Poprzedni. Można z nich jedynie wyjmować przedmioty.

W tym momencie wszystkie przedmioty z 3. sezonu rankingowego przechowywane w tych zakładkach zostaną utracone. Na wyjęcie przedmiotów z 4. sezonu rankingowego, które chcesz zachować, będziesz mieć czas do końca sezonu 5.

Po zakończeniu 5. sezonu rankingowego zawartość tych zakładek skrytki zostanie zastąpiona przedmiotami znajdującymi się we wspólnej skrytce sezonu 5. Pamiętaj, by wyjąć potrzebne przedmioty. W przeciwnym razie stracisz je na zawsze!

Zapewne przed rozpoczęciem sezonu pojawi się jeszcze aktualizacja z jakimiś zmianami i poprawkami oraz więcej szczegółów, więc obserwujcie nas po info! Sprawdźcie też artykuł o 29. sezonie w Diablo III!

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋