TFT Potwory Atakują! - Przewodnik Mistrzostw

Miniatura TFT Potwory Atakują! - Przewodnik Mistrzostw TFT Potwory Atakują! - Przewodnik Mistrzostw

Teamfight Tactics (TFT) to auto - battler stworzony przez Riot Games. Możecie w niego zagrać z poziomu launchera League of Legends i też z tego lore znajdziecie tam postacie. Ośmiu graczy rywalizuje przeciwko sobie, budując drużynę, a wygrywa ten, który najdłużej przetrwa.

Zbliżamy się do kulminacyjnego momentu obecnego sezonu TFT Potwory Atakują!. Z tej okazji najlepsi taktycy z całego świata staną do walki o tytuł mistrza, nagrodę główną w wysokości 150 tys. dolarów oraz gigantyczną Złotą Szpatułkę, a całkowita pula wynosi 456 tys. dolarów!

Finał mistrzostw odbędzie się już 26 - 28 maja 2023. Zobaczcie, jaki jest plan oraz jakie benefity możecie zdobyć, nawet jeśli do eksperta Wam daleko!

Harmonogram

Punkty będą przydzielane graczom na podstawie wyników uzyskiwanych w kolejnych grach w następujący sposób: 8/7/6/5/4/3/2/1 (czyli 8 punktów za pierwsze miejsce, 1 punkt za ósme).

Dzień 1

  1. Zawodnicy zostaną podzieleni na 8-osobowe grupy, w których rozegrają po 6 gier.
  2. Przetasowanie poczekalni nastąpi po 3. grze.
  3. Wszyscy 32 gracze przejdą do 2 dnia turnieju.

Dzień 2

  1. Gracze zachowają swoje punkty z dnia 1.
  2. Zawodnicy zostaną podzieleni na 8-osobowe grupy, w których rozegrają po 6 gier.
  3. Przetasowanie poczekalni nastąpi po 3. grze.
  4. 8 najlepszych graczy awansuje do rozgrywek dnia 3.

Dzień 3

  1. 8 najlepszych graczy zagra w formacie szach mat.
  2. Pierwszy gracz, który po zdobyciu 18 punktów zajmie 1 miejsce w grze zostanie Mistrzem Świata TFT Potwory Atakują!

Gry zostaną rozegrane na patchu 13.10.

Tutaj możecie zobaczyć wyjaśnienie formatu w formie filmiku:

Pick’Em i zdobądź nagrody!

Pick’Em powraca na mistrzostwa! W typowaniu możecie sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności przewidywania, biorąc udział w wyznaczaniu prawdopodobnych zwycięzców!

Jeżeli Wasze typowania będą poprawne, możecie znaleźć sie samym szczycie tabeli i zdobyć jaja Małych Legend, ikonę Mistrzostw i specjalne emotki. Obstawianie odbywa się na stronie http://riot.com/tftworlds.

Lepszą wizualizację znajdziecie w tym filmiku:

Łupy

Nie obędzie się bez dropów! Oglądajcie transmisje na Lolesports.com, Youtube i Twitch na żywo w dniach 26 - 28 maja, aby zdobyć tajemnicze nagrody.


Dropy ujawnione przez Twórców - prawdopodbnie ikonka i dwie emotki.

Transmisje

Gry będą trasmitowane od 13:00 naszego czasu każdego dnia zawodów.


Harmonogram transmisji

Nie przegapcie zawodów, aby zobaczyć jak grają najlepsi i zdobyć unikalne nagrody! A już niedługo czeka nas kolejny ekscytujący sezon TFT. Do zobaczenia!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋