Valorant: nowości wśród akcesoriów kosmetycznych | Kolekcja XERØFANG | Walentynkowe Duo’s Day

Miniatura Valorant: nowości wśród akcesoriów kosmetycznych | Kolekcja XERØFANG | Walentynkowe Duo’s Day Valorant: nowości wśród akcesoriów kosmetycznych | Kolekcja XERØFANG | Walentynkowe Duo’s Day

W tym sezonie mocno świętujemy nowy chiński rok! Również Valorant postanowił z tej okazji zaprezentować nową kolekcję skinów premium XEROFANG, którą mocno hype’ował przez kilka dni!

A przechodząc do bardziej naszych zachodnich świąt, do strzelanki dodany zostanie też walentynkowy set, dzięki któremu wszyscy randkujący poprzez Valorant będą mogli to wyrazić.

Zapraszamy na szybki przegląd akcesoriów dodanych podczas patcha 8.02!

XERØFANG

To zestaw celebrujący chiński rok smoka. Zawiera skórki dla 3 broni: Vandala, Ghosta i Noża. Ta kolekcja to najnowszy dodatek do linii skinów Premium, które zawierają też różne ulepszenia i warianty do odblokowania za pomocą Punktów Promienitu (Radianite Points). Dodatkowo w zestawie znajdziecie zawieszki do broni, karty gracza i inne akcesoria.

Poziomy Warianty

Poziom 1: Podstawowy model.

Poziom 2: Nowy dźwięk ataku i efekty wizualne.

Poziom 3: Nowa animacja wyposażania, strzelania, przeładowywania i oglądania broni.

Poziom 4: Nowy dźwięk zabójstwa i finisher (specjalny efekt po zabójstwie).

Wariant 1: Czerwony.

Wariant 2: Czarny.

Wariant 3: Turkusowy.

Wariant 4: Różowy.

Pamiętajcie, że aby odblokować jakiś wariant, musicie najpierw odblokować wszystkie poziomy.

Cena

Zestaw kosztuje 6 355 VP. Koszt samego Noża to 4 350 VP, a innych skórek 1 775 VP. Jak widzicie, kupienie pełnej kolekcji opłaca się bardziej.

Kupienie całego setu będzie Was zatem kosztować około 280 zł, w zależności też od tego w jakiej konfiguracji kupicie Valorant Points.

Skórki są dostępne już od początku patcha 8.02, czyli 6 lutego, i nie wiadomo, jak długo pozostaną w sklepie.

Dzień Duo

A teraz coś dla zakochanych grających w Valorant! Albo jeśli chcecie wyrazić wielką przyjaźń z Waszymi znajomymi do grania.

W Walentynki, około 14 lutego (nie znamy dokładnej godziny) do gry wejdzie darmowy zestaw z tej okazji. Będzie zawierał trzy karty gracza; dwie pasujące do siebie, oraz jedną z Ryze i Killjoy, czyli naszą ulubioną parą agentek. A także dwie zawieszki na broń i dwa spreje.

Wiemy, że zestaw będzie dostępny przez ograniczony czas, a jego elementów nie można zgarnąć oddzielnie.


Bundle Duo's Day (obrazek, dzięki Twitterowi Mike | Valorant Leaks and News)

Jak podobają Wam się nowe elementy kosmetyczne? To jeszcze nie wszystkie atrakcje z okazji chińskiego nowego roku! Wiadomo, że za darmo to uczciwa cena… ale co sądzicie o wartości kolekcji XEROFANG?

Do zobaczenia w Valorant!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮