The Whims of the Gods pierwszy zwiastun już dostępny | Nowa polska produkcja

Miniatura The Whims of the Gods pierwszy zwiastun już dostępny | Nowa polska produkcja The Whims of the Gods pierwszy zwiastun już dostępny | Nowa polska produkcja

Do sieci trafił pierwszy zwiastun The Whims of the Gods, nowej polskiej produkcji tworzonej przez zespół PJ Games.

The Whims of the Gods to gra strategiczna z typu City Builder osadzona w klimacie inspirowanym starożytnymi cywilizacjami, zabarwiona o elementy fantastyczne. Podczas rozgrywki będziecie odpowiedzialni za stworzenie metropolii i odpowiednie dbanie o jej mieszkańców. Prócz tworzenia prostych zabudowań rozgrywkę będzie wam utrudniać uprawa roślin, hodowla zwierząt czy tworzenie skomplikowanych systemów produkcyjnych. To nie wszystkie utrudnienia, do grona zadań uprzykrzających wam życie dojdzie nic innego jak walka i obrona miasta, choć to będzie dziać się automatycznie, a wasz wkład ogranicza się jedynie do aktywowania zdolności wzmacniających.


Wioska z bliska

Poznajcie swoje przeznaczenie

Ciekawą mechaniką wprowadzoną do gry jest tak zwany mistyczny kalendarz. Pozwoli on na przewidywanie nadchodzących wydarzeń co da wam możliwość przygotowania się na to co ma nadejść.

Czas ucieka!

Nad miastem nieustannie wisi widmo zagłady. Zbliżająca się erupcja wulkanu może zakończyć jego żywot w mgnieniu oka. Zyskajcie łaskę bogów lub wykażcie się sprytem aby oddalić kataklizm i uratować mieszkańców.

Tryby gry

Połączcie siły! Oprócz standardowego trybu dla jednego użytkownika gra oferuję także kooperacyjną rozgrywkę dla dwóch graczy.

Kiedy premiera?

Data premiery we wczesnym dostępie nie jest jeszcze dokładnie znana. Wiemy jednak, że planowana jest na 3 kwartał 2024 roku.