Jakie gry na Nintendo wybrać dla dwóch osób?

Miniatura Jakie gry na Nintendo wybrać dla dwóch osób? Jakie gry na Nintendo wybrać dla dwóch osób?

Unravel Two


Unravel Two opowiada o przygodzie maskotki - Yarny, stworzonej z grubej włóczki w kolorze czerwonym. Wraz ze swoim przyjacielem - z niebieskiej włóczki – przemierzają miejsca stworzone na podobiznę krajobrazu skandynawii. Podczas zwiedzania świata mamy możliwość oglądania wiosek, lasów czy miejsc, których nie tknął człowiek. W grze nie mamy wyrafinowanej fabuły, jednakże nie mamy jak się znudzić, dzięki dodaniu wielu zagadek logicznych. 
Gra stworzona w 2,5D, czyli mimo trójwymiarowej grafiki postacie poruszają się w dwuwymiarowym świecie.

Postaci występujące w tytule.

Animal Crossing: New Horizons


Gra dla osób lubiące klimaty Stradew Valley. W wyżej wymienionym tytule pojawiamy się na niezamieszkałej wyspie, na której mamy zbudować miasteczko. Jako, iż gra posiada elementy craftingu, możemy wytwarzać wszystkie potrzebne narzędzia czy przedmioty. Mamy tutaj również do czynienia z wykorzystywaniem wtórym przedmiotów. Polega to na tym, że wytwarzając jedno dobro, odblokowuje nam się możliwość stworzenia innego, które wykorzystuje dany przedmiot. Istnieje oczywiście system kupowania i sprzedawania przedmiotów. Należy jednak zauważyć, iż niektóre przedmioty jesteśmy w stanie znaleźć tylko i wyłącznie o danej porze roku kalendarzowego. Dzieje się tak, ponieważ developerzy stworzyli w taki sposób grę, aby pobierała konkretny stan dnia, czyli czy jest rano wieczór i tak dalej, oraz zbierała informacje na temat jaka jest pora roku. Dzięki zastosowania takiej techniki, jesteśmy w stanie grzyby znaleźć tylko i wyłącznie jesienią. Roślinność również zmienia się pod wpływem pór roku. 

Wycinek z gameplay'u.

Kirby’s return to Dream Land deluxe


W gierce odwiedzamy planetę o nazwie Popstar. Jest to ojczysta ziemia głównego bohatera. Fabuła rozpoczyna się od odnalezienia rozbitka, który nie zdążył wyhamować z tunelu czasoprzestrzennego i uderzył w planetę. Kirby, główny bohater, otrzymuje zadanie dzięki któremu będzie mógł wrócić na rodzinną planetę Halcandrę. Ich głównym celem jest odnalezienie wszystkich część statku, które zostały porozrzucanie po planecie. Na drodze jednak spokojnie nie będzie- spotkamy przeciwników, z którymi będziemy musieli sobie poradzić.
 

Wycinek z gry.

Mario + Rabbids Kingdom Battle

Kolejny RPG wydany na Switch'a. Sama gra jest połączeniem dwóch osobnych światów - świata Mario oraz Rabbids. Głowne postaci, które występują to między innymi Mario, Luigi cz cztery tytułowe króliki. Ostatni pojawiają się w Świecie Mario, w ktrym mają za zadanieodszukać sprawcy całego zamieszania. Dzięki temu, ze gra nie zawiera narzucającej się i skomplikowanej fabuły, możemy całkowicie skupić się na sdwtorzonym przez twórców świecie, który posiada ciekawe zmiany.Tytuł oferuje nam sporo eksploracji, zagadek oraz walki z przeciwnikami. Twórcy mieli możliwość wykorzystania technologii Snowdrop, użytwej w Tom Clancy's The Division. Użycie tej technologii dało im możliwość stworzenia tak detalowych postaci i środowiska.

Wycinek z bitwy.

Maja "Tebvsille"

Na co dzień programistka, w wolnym czasie zapalony gracz szukający codziennie nowych przygód.