TFT: Melanż Pięciolecia! | tryb Impreza Pingu | Powracające cechy | Nowe Chibi

Miniatura TFT: Melanż Pięciolecia! | tryb Impreza Pingu | Powracające cechy | Nowe Chibi TFT: Melanż Pięciolecia! | tryb Impreza Pingu | Powracające cechy | Nowe Chibi

Już niedługo 5. urodziny wielbionego przez wielu graczy Teamfight Tactics! Aż trudno uwierzyć, że tryb ten nie jest z nami od zawsze… Nieważne czy gracie od początku, czy może niedawno wskoczyliście do zabawy, czeka na Was mnóstwo nagród i atrakcji. Przy okazji możecie poznać lub przypomnieć sobie poprzednie rotacje!

Co dokładniej na nas czeka? Nagrody za logowanie, darmowa Przepustka, nowy chaotyczny tryb Pingu, nowi Taktycy (w tym Chibi) i nie tylko!

Czas trwania Melanżu Pięciolecia

Jeszcze chwilkę musimy poczekać, gdyż 5-year Bash rozpocznie się 12 czerwca wraz z patchem 14.12, a zakończy się 15 lipca z patchem 14.14.

Poniżej możecie poczytać o atrakcjach, które znamy już dokładniej.

Urodzinowe prezenty

Już za samo codzienne logowanie podczas wydarzenia, gracze będą dostawać prezenty oraz zdobywać PD w nowej darmowej Przepustce.


Nagrody za logowanie w czasie wydarzenia

Logując się w sumie 10 razy podczas eventu (w TFT na PC lub urządzenia mobilne) zdobywacie Tokeny Skarbu i emotkę Świętuję.

W darmowej Przepustce można będzie zdobyć emotkę Czyste Umiejętności, która po dodaniu do ekwipunku zapewnia specjalny efekt animacji Taktyka, utrzymujący się przez cały okres wydarzenia.

Tryb Impreza Pingu

Pingu organizuje największą imprezę w historii TFT i oczywiście, wszyscy jesteśmy zaproszeni! Nawet postacie z każdej rotacji! Impreza Pingu to prawdziwa Konwergencja z najbardziej ulubionymi (i emocjonującymi) cechami TFT.

Tryb rozpoczyna się jak każda inna gra w TFT w świecie Atramentowych Baśni. Jednak podczas Imprezy będziecie mogli wzmacniać swoje drużyny cechami z wcześniejszych rotacji! Karuzela również otrzyma nowy wygląd z okazji Melanżu Pięciolecia.

Każda rotacja będzie reprezentowana przez dwie cechy występujące jedynie w tej rotacji.

Chodzą też plotki o pewnym imprezowym krabie. A jak wiadomo, w TFT kraby są albo bardzo przyjazne, albo wręcz przeciwnie. Jaki okaże się ten?

Nowe cechy Imprezy Pingu

Na razie znamy cechy reprezentujące 4 rotacje, czyli w sumie 8 cech. Co ważne, wcześniej sety TFT dzieliły się na dwie rotacje - nie tak jak teraz, że mamy od razu zupełnie nowy sezon. Dlatego tych rotacji w przeszłości było naprawdę sporo!

Z Beta rotacji (pierwsza rotacja) powrócą Imperialni i Widma, a z Żywioły Powstają (śródrotacja Bety) - Góry i Mroźni.

Z Galaktyk zobaczymy Pilotów Mecha i Buntowników. Zaś z Losów cechy Prastara Knieja i Gangster.

Chibi

Nowym Chibi będzie Tristana, zarówno w swojej klasycznej odsłonie, jak i w Przebraniu.


Chibi Tristana i Chibi Tristana w Przebraniu

I co, jesteście podekscytowanie na Melanż 5-lecia w TFT? My na pewno! Nie możemy się doczekać, aby poznać więcej cech z Imprezy Pingu. Będziemy Was informować na bieżąco!

Do zobaczenia na Imprezie!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋