Do Dead by Daylight powraca DLC Stranger Things!

Miniatura Do Dead by Daylight powraca DLC Stranger Things! Do Dead by Daylight powraca DLC Stranger Things!

Nadeszła dobra wiadomość dla wszystkich fanów gry Dead by Daylight i amerykańskiego serialu Stranger Things! W najświeższych wiadomościach ogłoszono, że DLC Stranger Things powraca do Dead by Daylight po dwuletniej przerwie. Spowodowana była problemem licencyjnym, który spowodował nagłe zatrzymanie crossovera, ale wydaje się, że wszystko zostało rozwiązane i gracze mogą ponownie cieszyć się współpracą pomiędzy tymi dwiema popularnymi franczyzami. 

W DLC powróci Demogorgon, a także ukochane postacie Steve Harrington i Nancy Wheeler. Powróci także „The Underground Complex Map”, czyli mapa inspirowana popularnym serialem Netfliksa z niezmienionym układem i zawartością. Gracze mogą spodziewać się tej samej ekscytującej i trzymającej w napięciu rozgrywki, którą uwielbiają, ale z nowym akcentem.

Netflix udostępnił zwiastun nadchodzącego DLC, który sprawił, że fani z niecierpliwością wyczekiwali jego premiery. Zwiastun ukazuje niesamowitą i niepokojącą atmosferę gry, wraz z kultową ścieżką dźwiękową Stranger Things. Z pewnością da graczom przedsmak tego, co ma nadejść, i zwiększy ich ekscytację związaną z DLC. 


Ogólnie rzecz biorąc, powrót DLC Stranger Things do Dead by Daylight jest miłą niespodzianką dla fanów obu serii. Z pewnością zapewni godziny emocjonującej rozgrywki, która utrzyma graczy w napięciu zwłaszcza, że z gry z nowym DLC można w pełni korzystać już od 6 listopada.