Fortnite: marcowa Ekipaka - Katt | Ekipa Fortnite

Miniatura Fortnite: marcowa Ekipaka - Katt | Ekipa Fortnite Fortnite: marcowa Ekipaka - Katt | Ekipa Fortnite

Nadchodzi wiosna, marzec, a wraz z nim nowa Ekipaka w Ekipie Fortnite! Tym razem coś dla miłośników naszych puszystych towarzyszy.

Kiedy odebrać?

Skórkę możecie odebrać już teraz, a jeśli chodzi o koniec tej możliwości, jest nim dzień 31 marca 2024. Wtedy Ekipaka zostanie zastąpiona kolejną.

Jeśli dołączycie teraz to otrzymacie pełen set, 1000 V-dolców i karnet bojowy do Rozdziału 5 Sezonu 1.

UWAGA! Rozdział 5 Sezon 2 rozpocznie się najprawdopodobniej 8/9 marca. 8 marca kończy się Sezon 1. Być może warto poczekać do sezonu 2 i wtedy zasubskrybować Ekipę, aby otrzymać najnowszy karnet bojowy.

Katt

Katt to wspaniały, jeden z najlepszych w grze, strój dla fanów kotów. Wpasowuje się w zabawną i kolorową atmosferę w grze, nieco odbiegając od ostatnio często używanej, stylistyki anime.

Katt może też być siostrą Kita - skórki z Rozdziału 2 Sezonu 3, przedstawiającej kota ujeżdżającego motor-robota.


Wszystkie elementy marcowej Ekipaki.

Zawartość całego zestawu:

  • strój Katt,
  • plecak Ro-boy,
  • kilof Krajalnica Katt,
  • wersja LEGO stroju.

Wspomniany wyżej Kit

Style klasyczne

Style klasyczne to dodatkowe style stroju, które możecie otrzymać, jeśli nie przerwiecie subskrypcji od momentu odebrania skórki. Za każdy kolejny miesiąc odbieracie nowy styl. Więcej o tym systemie przeczytacie TUTAJ.

Aby zdobyć wszystkie style klasyczne do Katt musicie subskrybować Ekipę Fortnite przez dodatkowe 5 miesięcy.


Style klasyczne Katt

Co to Ekipa Fortnite?

Ekipa Fortnite to miesięczna subskrypcja oferowana graczom. Ci, którzy z niej skorzystają otrzymują różne bonusy, w tym zawsze aktualny sezonowy Karnet Bojowy, 1000 V-Dolców i ekskluzywny zestaw ze skórką, która prawdopodobnie nie będzie dostępna w Fortnite. W zestawie zawsze znajduje się przynajmniej jeden dodatkowy pasujący element, ale może być ich nawet 4!

Od niedawna w skład bonusów Ekipy Fortnite wchodzi także Karnet Bojowy do Rocket League.

W Polsce przyjemność ta kosztuje 42,49 zł miesięcznie i nie wymaga żadnych zobowiązań. Odwiedźcie stronę Ekipy Fortnite po więcej informacji!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮