Warcraft Rumble w przedsprzedaży! Zdobądź specjalne nagrody

Miniatura Warcraft Rumble w przedsprzedaży! Zdobądź specjalne nagrody Warcraft Rumble w przedsprzedaży! Zdobądź specjalne nagrody

Premiera mobilnej gry od Blizzard - Warcraft Rumble, zbliża się wielkimi krokami.

Już 31 grudnia 2023 będziecie mogli dołączyć do epickiej darmowej przygody osadzonej w uniwersum serii Warcraft. Do wyboru będzie wiele trybów w tym kampania solo i rywalizacja w PvP.

Z tej okazji Twórcy przygotowali atrakcyjną ofertę dla tych, którzy już teraz wyrażą chęć zagrania!

Mechaniczne cuda

Jeśli zarejestrujecie się przed premierą w Google Play na Android lub złożycie zamówienie w App Store na urządzeniach Apple, otrzymacie cztery mecha-przedmioty do wykorzystania na polu bitwy lub upiększenia swojego konta po premierze gry. Rejestracja jest dostępna już teraz.


Od prawej: skórka mecha kobolda, portret mecha kobold i skórka mecha wieża - wszystkie nagrody.

Nagrody te będą dostępne przez dwa tygodnie od dnia premiery Warcraft Rumble dla wszystkich osób grających w tym czasie, które pokonają Wyżera na końcu samouczka.

Możecie się również zarejestrować na oficjalnej stronie Warcraft Rumble, aby otrzymać powiadomienie o oficjalnej premierze.

O co chodzi w Warcraft Rumble?

Warcraft Rumble to gra strategiczna polegająca głównie na kolekcjonowaniu “mini” i dobrym wykorzystywaniu ich w walkach.

Możesz walczyć z botami na mapach kampanii i w lochach lub rywalizować z innymi.

Dostępnych jest ponad 65 mini ze świata Warcraft, z których możesz składać swoje armie.

W starciach gromadzisz zasoby i rozstawiasz mini, aby przejąć strategiczne obiekty, jak wieże strażnicze czy kamienie spotkania. Twoje mini mają różne umiejętności i musisz umieć je wykorzystać! Jeśli dobrze to zrobisz, a także wspomożesz je potężnymi zaklęciami, wygrasz!

Specjalną jednostką są Przywódcy, którzy mają specjalne zdolności i są fundamentem każdej armii. Oto ich typy:

  • Przymierze - obrona, uzdrawianie i ataki z ukrycia,
  • Horda - dodatkowe złoto, obszarowe ogłuszenia,
  • Bestie - przełamanie linii wroga,
  • Czarna Góra - nagradzają za zagrywanie oddziałów latających i mistrzów ognistej magii żywiołów,
  • Nieumarli - rośnięcie w siłę wraz z każdym zaklęciem, przyzywanie armii trupów.

To niektóre z motywów i umiejętności tych przywódców.

Pobierzcie przedwcześnie Warcraft Rumble? Co sądzicie o tej mobilnej grze? W Warcraft Rumble można już grać w Becie w Australii, Kanadzie, Danii, Finlandii, Szwecji, Norwegii oraz na Filipinach.

Do zobaczenia w Azeroth!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮