League of Legends i TFT: Świętowanie Równości 2024

Miniatura League of Legends i TFT: Świętowanie Równości 2024 League of Legends i TFT: Świętowanie Równości 2024

Czerwiec rozkręcił się na dobre, a wraz z nim nasze świętowanie dumy i równości! Także w grach. Jedną z nich jest oczywiście League of Legends od Riot, które co roku wydaje nowe, często darmowe, akcesoria z okazji Miesiąca Równości. I tym razem nie będzie inaczej!

Specjalna zawartość League of Legends jest już w grze od początku patcha 14.11 i pozostanie do końca patcha 14.12 (około 26 czerwca). Jeśli chodzi o TFT, świętowanie będzie trwało tylko do początku patcha 14.12, czyli około 10 czerwca, gdyż potem zaczyna się Melanż Pięciolecia.

Społecznościowe Centrum Równości

W zeszłym roku, Twórcy z Riot kolaborowali z 7 artystami społeczności LGBTQIA+, którzy stworzyli piękne prace do każdej z gier. Tym razem, otwierają się na całą społeczność!

Na riotgames.com znajdziecie Społecznościowe Centrum Równości, gdzie możecie przesłać swoje prace dotyczące Równości - czy jest to transmisja na żywo, kanał Discord, fan art, cosplay czy każda inna forma. Tym sposobem możecie zostać wyróżnieni w galerii w Centrum.

League of Legends

W ogólnej grze wydarzenie wprowadzi nowe misję i emotkę Równości “Jedność” z Twisted Fatem i Neeko, a także będziecie mogli kupić wcześniejsze emotki Równości za jedynie 1 Niebieską Esencję.

Misja jest jedna i jest bardzo prosta - musicie zagrać w umówionej grupie. Otrzymacie za nią właśnie nową emotkę Równości!

Jeśli chodzi o powracające emojis będą to Zaakceptowano (Graves i Twisted Fate), Pręż Muskuły (K’Sante) oraz Światełko i Ciepełko (Vi). Każda za 1 Niebieską Esencję.


Emotka Zaakceptowano

Emotka Pręż Muskuły

Emotka Światełko i Ciepełko

Powracają także ulubione ikony Równości Graczy, które do 8 lipca będzie dawały Wam specjalną animację Obrony Terytorialnej na Summoner’s Rift! Jest to kolorowa wstęga ciągnąca się za graczem, a jej wygląd zależy od wybranej ikony. W sumie jest ich 8.


Jedna z ikon Równości Graczy, która daje nową animację na Summoner's RIft!

TFT

Jak wspomniałam, w Teamfight Tactics świętowanie Równości trwa nieco krócej, bo tylko do 10 czerwca. Z pewnością jednak zdążycie wykonać zadania i odebrać darmowe nagrody.

Zadania płynnie przechodzą w siebie nawzajem. Powracają w nich równościowe wybuchy “Fajerwerki”, jeśli nie zdobyliście ich w poprzednich latach!

Wsparcie Taktyków

Rozegraj grę w TFT.

Emotka Przybij Piątkę

Ekipa Dopingowa

Wyposaż się w (nową) emotkę Przybij Piątkę i użyj emotki podczas gry.

25 Odłamków Gwiazd

Wybuch Fajerwerki (Mięta)

Wybuch Fajerwerki (Różowy kwarc)

Wybuch Fajerwerki (Szafir)

Wybuch Fajerwerki (Kocie oko)

Wybuch Fajerwerki (Obsydian)

Wybuch Fajerwerki (Tanzanit)

Wybuch Fajerwerki (Cytryn)

Wybuch Fajerwerki (Tęcza)

Pokaż Swoje Kolory

Wyposaż się w wybuch „Fajerwerki” i rozegraj grę w TFT.

25 Odłamków Gwiazd

i emotka Nóżka w Górę

W TFT również możecie wyposażyć się w równościową animację (podobną do tej co na Summoner’s Rift). Zadziała ona wtedy, gdy wybierzcie któryś z Fajerwerków z serii Równości jako wybuch. Działa to przez cały rok!


Emotka Przybij Piątkę

Mamy nadzieję, że będziecie w stanie się dobrze zaprezentować w tegoroczny Miesiąc Dumy we wszystkich ulubionych grach! Happy Pride!

Do zobaczenia na Arenie i Summoner’s Rift!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋