Nadeszła zima w Sky: Children of the Light! - Days of Feast

Miniatura Nadeszła zima w Sky: Children of the Light! - Days of Feast Nadeszła zima w Sky: Children of the Light! - Days of Feast

Nadszedł ten czas kiedy mamy przyjemność przekazać najświeższe informacje na temat nadchodzącego zimowego wydarzenia w Sky: Children of the Light. Days of Feast to coroczna dwutygodniowa impreza poświęcona zimie i Bożemu Narodzeniu, która odbywa się od połowy grudnia - 18.12.23r. i trwa do początku stycznia - 07.01.24r. Według Sky News, podczas wydarzenia odbędą się zimowe gry i nie tylko, co sprawia, że będzie to ekscytujący czas dla wszystkich graczy.

Wyścig graczy

Podczas trwania tego wydarzenia w Sekretnym obszarze pojawią się Duchy Przewodnie Winter Courier i Bearhug Hermit Spirits wraz z ekwipunkiem pełnym zimowych przedmiotów, które z pewnością rozgrzeją graczy podczas nowych aktywności. Z racji, że tegorocznym motywem przewodnim Days of Feast są wyścigi gracze mogą spodziewać się nowej trasy wyścigowej każdego dnia w innym miejscu oraz możliwości wykonania własnego kursu wyścigowego. Aby przejść do miejsca, gdzie odbywają się wyścigi wystarczy usiąść przy okręgu medytacyjnym w warsztacie wydarzenia, a następnie teleportować się do królestwa, gdzie oferowany jest wyścig. Jednakże, aby uzyskać dostęp do utworzenia własnej trasy potrzebny jest rekwizyt, do którego dostęp uzyskasz po wizycie w sklepie w grze.

Wioska Dreams Village

Wraz z tym sezonem nadchodzi pora tradycji, dlatego do przytulnej chaty śnieżnej w domu powrócą Grandma i Social Light, w Dreams Village ukaże się Skyball oraz Tajemniczy Duch również w pobliżu Dreams Village znany ze swojej alergii na niskie wysokości. 

W ramach Days of Feast będzie można zebrać do 5 walut wydarzenia - cztery umieszczone wokół Village oraz jedna przyznana po ukończeniu codziennego wyścigu, które można użyć do odblokowania nowych elementów w grze:

  • Zimowa szyszka do włosów: 19 Waluta zdarzeń
  • Sezonowa deska snowboardowa: 44 Waluta zdarzeń
  • Utworzenie własnego kursu: 150 świec (Ten rekwizyt pozostanie dostępny nawet po zakończeniu Days of Feast)
  • Przytulne buty Hermit: 6,99 USD, ok. 28,16 zł
  • Zimowa pikowana peleryna: 14,99 USD, ok. 60,40 zł

Powrócą również przedmioty z poprzednich edycji Days of Feast.

Dni Uczty to doskonała okazja dla graczy z całego świata do spotkania się i celebrowania Days of Feast. Zatem przygotujcie się na zimowe wyścigi pełne magii w Sky: Children of the Light… i do zobaczenia w następnym sezonie Revival Quest!