Premiera Deceit 2 - nowa odsłona kultowej gry już do kupienia! Nagrody dla graczy Deceit 1

Miniatura Premiera Deceit 2 - nowa odsłona kultowej gry już do kupienia! Nagrody dla graczy Deceit 1 Premiera Deceit 2 - nowa odsłona kultowej gry już do kupienia! Nagrody dla graczy Deceit 1

Już teraz możecie zakupić Deceit 2 - następcę kultowego asymetrycznego horroru multiplayer. Uwięzieni w azylu zdani na łaskę szaleńca, gracze wcielą się w rolę niewinnego lub zarażonego. Kto okaże się wrogiem? Niewinni muszą uciec; zarażony zabić ich wszystkich.

O Deceit 2

Horror przeznaczony jest dla 6-9 uczestników, z czego dwójka losowo zostaje zakażona, lecz z początku nie wiemy kim są. Wzmacniają oni rytuał i chcą poświęcić Was Mistrzowi Gry. Musicie każdego obserwować i odróżnić dobrych od złych.

Niewinny

Jeśli podejrzewasz, że ktoś jest zainfekowany, możesz zebrać się z innymi i przeprowadzić Rytuał Wypędzenia. Niesłuszne oskarżenie może Cię jednak narazić na utratę zaufania!

Nawiąż kontakt z tajemniczym Przekupniem, by wymieniać dusze na bezcenne narzędzia, które pomogą ci w poszukiwaniach, i poruszaj się po nawiedzonym Międzyświecie ― a wszystko po to, aby umożliwić sobie ucieczkę.


Głosowanie może wiele zmienić.

Zarażony

Jako zainfekowany wykorzystaj słabe punkty miejsca rytuału i rozerwij tkankę rzeczywistości. Gdy to się stanie, wszyscy trafią do Międzyświata, mrocznej krainy, w której uwalnia się prawdziwa moc zainfekowanych. Tutaj siać będą oni chaos, tropiąc i niszcząc niewinnych. Jeśli jednak zainfekowani ugrzęzną w prawdziwym świecie, ich rządy grozy mogą dobiec końca.

Łowca i ofiara

W Międzyświecie, starania o ucieczkę są jeszcze bardziej emocjonujące. Musicie unikać naładowanych energią zainfekowanych, którzy są jeszcze bardziej niebezpieczni.

Wykorzystaj wszystko

Deceit 2 daje dostęp do porządnej ilości narzędzi i pomocy, jednak aby dobrze nimi zarządzać, trzeba wykazać się strategicznym umysłem.


Przyrządy, które pomogą Wam w prztrwaniu

Deceit 2, a Deceit

Pierwotny Deceit jest darmowym tytułem, który mocno wpłynął na gatunek gier dedukcyjnych o tematyce horroru. Możecie zastanawiać się, co zmienili lub poprawili Twórcy z World Makers w porównaniu z poprzednią grą.

  • Przede wszystkim Deceit 2 został postawiony na nowym silniku Unreal Engine 5 i wykorzystał wszystko czego nauczyli się od 2017 roku.
  • Walka mrożąca krew w żyłach: intensywne sceny pościgu z ulepszonymi potworami, nowymi przedmiotami, zdolnościami i interaktywne mapy wprowadzają przełomową asymetryczną akcję w nocy.
  • Głęboka fabuła: szczegółowe historie, osadzające bohaterów w bogatszym uniwersum Deceit.
  • Nowa generacja grafiki: zupełnie nowe, wizualnie oszałamiające postacie i mapy, odświeżone menu główne, które idealnie dopasowuje się do lore.
  • Fascynujące dochodzenie: nowe przedmioty, wskazówki i umiejętności dodane do etapu “śledztwa” w dzień.
  • 9-osobowa rozgrywka: graj w większym gronie, z 3 zupełnie nowymi postaciami do wybrania.

Wszystkie dostępne postacie, od lewej: Alex, Chang, Lisa, Rachel, Hans, Nina, Priya, Jak, Beck.

Konsole

Obecnie Deceit 2 dostępny jest na Steam na PC, ale deweloperzy pracują, aby jak najszybciej wydać go i na konsole: Xbox Series X/S oraz Playstation 5. Mają nadzieję, że uda im się to przed Halloween.

Nagrody dla graczy Deceit

Legacy Skins

Twórcy nie zapomnieli o zaangażowanych graczach “Deceit 1” i chcą ich uhonorować ekskluzywnymi nagrodami. Zostało stworzonych 6 odrębnych grup bonusów, każda z własnymi kryteriami. Weterani muszą spełnić tylko jedno wymaganie grupy, aby się zakwalifikować. Liczba grup, którą wypełniłeś wpłynie na to ile Skórek Legacy otrzymasz. Skiny zostały wybrane przez głosy społeczności!

Masquerade Skins

Pamiętacie ikoniczne stroje z letniego wydarzenia 2022? Dla tych, którzy je wtedy zdobyli, zostaną one dodane również do Deceit 2.

Cokoły

Nowa funkcja w grze! W lobby, bohaterowie będą dumnie stali na personalizowanych cokołach. Weterani otrzymają unikalne cokoły stworzone na podstawie emblematów, które dzierżyli w Deceit 1.

Poza tym, Wasze inne postępy będą odrębne w Deceit i Deceit 2.

Road map

Premiera to nie wszystko, co wydarzy się w produkcji w najbliższym czasie. Przez wrzesień Twórcy będą balansować grę i poprawiać ją na podstawie informacji od fanów.

W październiku ma pojawić się system Wyróżnień i Mistrzostwa. Planowane jest także dodanie większej liczby ról.


Grafika z rozkładem jazdy

Szczegóły

Deceit 2 obecnie nie jest obsługiwany w języku polskim. W przyszłości gra powinna umożliwiać crossplay między konsolami, jak i platformami.

Kupicie go już teraz na Steam w promocji o 10% mniej - za 44,99 zł.

Możecie także dołączyć do ich Discorda, po biezące informacje i szukanie towarzyszy do grania!

Jak podoba Wam się Deceit 2? Czy zamierzacie go wypróbować?

Do zobaczenia w Międzyświecie!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮