PachiMarchi w Overwatch 2: nowy event

Miniatura PachiMarchi w Overwatch 2: nowy event PachiMarchi w Overwatch 2: nowy event

Wszystkich ulubiony cebulo - kosmita powraca ze swoim własnym eventem w Overwatch 2! Pachimari jest słodkim, przytulaśnym i kolekcjonerskim pluszakiem, który pierwotnie pojawił się w automacie z maskotkami na mapie Hanamura.

Zalogujcie się już teraz do Overwatch i wypełnicie wyzwania eventu, aby zdobyć kosmetyczne akcesoria z motywem Pachi oraz zagrajcie w całkowicie nowym rozrywkowym trybie gry, zawierającym Pachimari we własnej osobie!

Nowy tryb gry

Wraz ze startem PachiMarchi, wprowadzony zostaje tryb 3 na 3 graczy, w formie “eliminacji potwierdzonej”, Catch-A-Mari (pl. Chwyt-O-Mari). Podobnie jak w drużynowym deathmatchu, teamy muszą koordynować swoje działania, aby pozostać przy życiu i pokonać przeciwników, ale za każdym razem, gdy oponent zostanie wyeliminowany, wypadnie z niego zabawka Pachimari. Drużyna, która zdobyła eliminację, musi zebrać Pachimari, aby zdobyć punkt. Jeśli przeciwnik pierwszy ją podniesie, zapobiegnie zdobycia punktu przez Twoją drużynę.

Rywalizować będziecie na mapach Blizzard World, Kanezaka i Centrum Pusan oraz specjalnie z tej okazji odświeżonej Hanamurze! Gospodarzem wydarzenia będzie fan numer 1 Pachimari - Roadhog!

Zdobądźcie słodkie nagrody

Podczas eventu, będziecie mieli okazję zdobyć nowe dodatki, grając zarówno w Catch-A-Mari, jak i Wasze ulubione mecze nierankingowe rywalizacji oraz innych gier rozrywkowych Salonu Gier. Wchodzą w to, zupełnie nowe ikonki Pachimari przedstawiające Waszych ulubionych herosów z Overwatch, wizytówki (tła) Pachimari oraz psotny charm do broni.

Jeśli ukończycie 6 wyzwań, dostaniecie epickiego skina Pachimari dla Roadhoga, która powraca na ograniczony czas, oraz aż do 80 000 XP do Waszego Karnetu Bojowego Sezonu 3. Jest to najwięcej XP kiedykolwiek możliwego do zdobycia, podczas eventu w Overwatch 2! Pospieszcie się i złapcie te nagrody przed końcem, 4 kwietnia!

Epicka skórka dla Roadhoga

Bonus i podwójne XP

Za zalogowanie się do gry, od 22 marca do końca wydarzenia, 4 kwietnia, otrzymacie ikonkę “Hogimari” (pl. Wieprzomari) za darmo. Jeśli chcecie nadrobić zaległości w swoim Karnecie Bojowym, macie szczęscie, ponieważ w piątek 24 marca, rozpocznie się kolejny weekend z podwójnym XP. Do zobaczenia podczas zabawy w Catch-A-Mari!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋