Palia dostępna już także na Nintendo Switch!

Miniatura Palia dostępna już także na Nintendo Switch! Palia dostępna już także na Nintendo Switch!

Palia, czyli przytulne MMORPG od studia Singularity 6 wkracza na Nintendo Switch. Ogłoszenie twórców sprzed kilku dni, dziś staje się faktem.

Akcja rozgrywa się w przytulnym, barwnym świecie fantasy. Gracze wcielają się w przybyszy, których zadaniem jest m.in.: eksploracja krainy, realizacja rozmaitych zadań, poznawanie przeszłości Palii, a także nawiązywanie znajomości z innymi mieszkańcami. Celem twórców było stworzenie przyjaznej produkcji, w której ważna będzie współpraca między graczami. Tytuł pozwala na rozgrywkę w pojedynkę, jednak nastawiony jest na multiplayerową rozgrywkę.

Odbierz nagrody!

Palia pojawia się dzisiaj na Nintendo Switch jako darmowa gra. Z tej okazji twórcy postanowili sprezentować graczom specjalne nagrody:

  • Za zalogowanie się do końca dnia otrzymamy nagrodę w postaci Froggy Bucket. Jest ona dostępna zarówno dla graczy na PC, jak i na Nintendo Switch. Nagrodę bedzie można zdobyć do 14 marca 2024 roku.
  • Za połączenie kont otrzymamy strój Leapfroggy oraz Mushroom Glider. Co ważne: aby otrzymać tę nagrodę, należy połączyć swoje konto przy pierwszym komunikacie. Jeśli pominie się te kroki i nie połączy przed rozpoczęciem gry, nie będzie można ponownie połączyć swojego konta, a nagrody nie będą dostępne. Strój Leapfroggy jest ograniczony czasowo. Będzie można go otrzymać do 14 stycznia 2024 roku.