Klasyk w małym mobilnym pudełku! Call of Duty Warzone Mobile NADCHODZI!

Miniatura Klasyk w małym mobilnym pudełku! Call of Duty Warzone Mobile NADCHODZI! Klasyk w małym mobilnym pudełku! Call of Duty Warzone Mobile NADCHODZI!

Jeszcze chwila i na naszych telefonach będzie mógł zagościć prawdziwy gigant sceny FPS! Już niedługo, bo 21 marca na urządzeniach przenośnych zagości Call of Duty Warzone Mobile! Twórcy reklamują swój produkt jako największy mobilny FPS tego typu na rynku. I zdecydowanie muszę przyznać, że zachęcająco brzmią te „ekscytujące walki” na froncie z aż 120 graczami.

W ramach całej mobilnej zabawy będzie nam dane odblokowywać bronie, operatorów, wydarzenia i przedmioty poprzez dobrze już nam wszystkim znany system opierany na karnecie bojowym. Jednak wszystko to co odblokujemy w trudzie i znoju jest częścią unikalnej kolekcji przygotowanej przez twórców specjalnie dla odbiorców mobilnego Call of Duty. Znajdziemy tu wszystko to co już znamy a wraz z tym możliwość personalizacji naszego wyposażenia i opcje dopasowujące sterowanie do naszego stylu gry.

Twórcy do naszej dyspozycji oddali same klasyczne Battle-royalowe piaskownice, dobrze znane wyjadaczom serii. Jest ich 5 więc weterani pól bitew będą czuć się jak u siebie i jednocześnie, wraz z nową świeżą krwią, nie będą mieli powodu do skarg o monotonny krajobraz. Mapy oddane nam do dyspozycji to Verdansk, Rebirth Island, Shipment, Shoot House oraz Scrapyard.

Szykują się naprawdę zacięte boje o wygraną! Oczywiście „nowy” mobilny CoD został zaprojektowany zgodnie z polityką Activison, a to oznacza że możecie współdzielić broń i operatorów wcześniej już odblokowanych przez was w Call of Duty Modern Worfare III lub CoD Warzone. Współdzielić nie możecie jednak PD Karnetu bojowego z tymi które występują w wyżej wymienionych grach, tutaj macie bowiem już wcześniej wspomniany unikalny karnet przygotowany specjalne dla was.