Palia już dostępna na Steamie | Wiosna już w Kilimie | Patch 0.178

Miniatura Palia już dostępna na Steamie | Wiosna już w Kilimie | Patch 0.178 Palia już dostępna na Steamie | Wiosna już w Kilimie | Patch 0.178

Gra MMO Palia, jeszcze w otwartej becie, weszła już jednak na platformę Steam! Jednak to tylko cześć nowej aktualizacji. 

Kwiatki i drzewa

Tak jak i w naszym świecie, w Palii widać już wiosnę. Do gry dodano system nazywany po prostu Kwiaty i Drzewa. Od teraz z robaków mogą wypaść nasiona kwiatów, które możemy zasadzić na działce. Trzeba je oczywiście podlewać, a w końcu z sadzonki wyrośnie cały kwiatek. Na szczęście w odróżnieniu od naszego świata, kwiatki te nie więdną i można je swobodnie przemieszczać po działce. W ostatniej fazie wzrostu dostajemy też nasiono danego kwiata, by móc stwórzyć piękną łąkę. Jeśli chodzi o drugą część systemu, czyli drzewa, od teraz również można je sadzić i mają one aż 4 fazy wzrostu. Jeśli któryś z etapów wyjątkowo przypadnie nam do gustu to możemy go zostawić, zachowując wygląd drzewa. W każdej fazie wzrostu możemy również ściąć drzewo zyskując surowce.

Kwiatek w pierwszej i ostatniej fazie wzrostu

Świątynia Korzeni

Kolejna świątynia została dodana do gry, dodając nowe mechaniki, oraz lepsze zaplanowanie przestrzeni, by jeszcze przyjemniej było poznawać historie Palii. Deweloperzy zapewniają, że nie będzie to ostatnia taka struktura, i że historia Palii dopiero się zaczyna!

Dodatkowo dodane zostały nowe meble oraz ubrania do sklepu premium.

 Świątynia korzeni to zaledwie początek