Party Animals: zapowiedzi od Deweloperów | Nowe mapy | Tryb Smash

Miniatura Party Animals: zapowiedzi od Deweloperów | Nowe mapy | Tryb Smash Party Animals: zapowiedzi od Deweloperów | Nowe mapy | Tryb Smash

Party Animnals jest już na Steam od pół roku i w tym czasie gra z uroczymi zwierzątkami bijącymi się na śmierć i życie zachęciła miliony graczy.

Przez ten czas, zespół deweloperów dzielnie kontynuował prace, aby jeszcze bardziej ulepszyć doświadczenia graczy. Wydano kilka dużych aktualizacji, które dodawały nowe funkcje i wyzwania. Nowe mapy wprowadzały jeszcze więcej zabawy. Dodano także bardziej intymne doświadczenie poprzez grę Paws w Zimowej Chatce.

Dowiedzmy się zatem, co jeszcze czeka nas w Party Animals!

Nowe mapy


Prezentacja nowych map

W kolejnym update’cie wprowadzone zostaną dwie nowe mapy solo - Black Salls (Czarne Żagle) i Castaway (Rozbitek).

Black Salls będzie można także grać zespołowo przeciwko różnym poziomom trudności, a będzie wymagało to porządnej taktyki i pracy drużynowej.

Lokalny multiplayer w Szybkiej grze

Lokalny multiplayer zostanie dodany do Quick Game. Gracze będzie mogli przyłączyć się szybko do trwającej gry z kilkoma lokalnymi kontrolerami. Tak samo jak robią to w lobby Custom.

Smash

To nowy tryb gry multiplayer, który powinien dodać nieco świeżości do typowej walki w Party Animals!

Każda gra w Smash zawiera 6 rund, każda runda to losowo wybrana mapa “Last Stand” (te mapy, na których wygrywa ostatni żywy). Zwycięzca każdej rundy zdobywa punkty, a w miarę postępowania rund, ich zwycięzca otrzymuje więcej i więcej punktów. Dlatego finał takiego meczu może być zupełnie przewrotny i pełen emocji!

Dodatkowo, przed każdą rundą, gracze wybierają “dodatek”, aby ulepszyć swojego zwierzęcego bohatera. Dodatek przeniesie się na następne rundy. Przy premierze Smash, do wyboru będzie 50 perków. Te umiejętności będą miały różne efekty, dając postaciom różne moce i cechy.

Będzie można też wyposażyć kilka perków na raz lub je ulepszyć, wzmacniając ich efekty i tworząc nowy styl walki.

Umiejętności będą ulepszać takie rzeczy jak kopnięcia, ciosy czy uderzenia głową. Mogą poprawiać prędkość gracza, skoki, a nawet pozwolić na drugi skok “w powietrzu”.

Ten tryb będzie dodany w następnym patchu i znajdziecie go w Labie w Custom Game. Będzie on jeszcze dostosowywany i ulepszany po wydaniu.

Co ważne, zaraz po premierze Smash nie będzie wspierał gry lokalnej. Nie będzie można też do niego dołączyć w trakcie. Funkcje te powinny się pojawić w przyszłości.

Nie ustalono również nazwy na “skille”. Dlatego “perk” to na razie tymczasowy wypełniacz.

Data kolejnego patcha

Kolejna aktualizacja powinna pojawić się 25 kwietnia 2024 roku

Co powiecie na te dodatki w Party Animals? To zawsze cieszy, jak gra, która przyciągnęła wiele graczy, wciąż się dla nich rozwija! Czas powrócić do zabawy!

Do zobaczenia w Party Animals!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋