Pikmin 4 na Nintendo Switch: darmowe demo

Miniatura Pikmin 4 na Nintendo Switch: darmowe demo Pikmin 4 na Nintendo Switch: darmowe demo

O co chodzi w Pikmin 4?

Członkowie Korpusu Ratunkowego znów cię potrzebują! Teraz do ciebie należy zadanie, aby naprawić ich statek. Stwórz własnego odkrywcę i przemierzaj ogromny świat, w którym górują nad tobą przedmioty codzinnego użytku, jak rośliny, donice, a czasem nawet skarby! Na szczęście nie musisz robić tego wszystkiego sam.

Hoduj, zbieraj i poprowadź małe, roślinne stworzątka zwane właśnie Pikmin. Ci maleńcy pomocnicy będą Ci towarzyszyć w ekspedycji, pomagać zbierać surowce i śmiało iść walczyć z kimś znacznie większym od nich.

Drogę znajdziesz używając ich różnych umiejętności, takich jak odporność na ogień Czerwonego Pikmina i mrożące efekty Lodowego Pikmina. Możesz nawet poruszać się po ciemku z pomocą Świecącego Pikmina!

Otrzymasz także kosmicznego psa! Oatchi, sąsiedzki ulubieniec i lojalny partner, może ci się przydać w takich czynnościach jak niszczenie przeszkód czy noszenie Ciebie i twoich Pikminów. Z dzielną drużyną i zdolnym psem, żadne zadanie nie stoi Wam na drodze!

Multiplayer

Oczywiście gra oferuje możliwości rozgrywki ze znajomymi. Wiemy, że możliwe będą bezpośrednie walki Dandori oraz tryb kooperacyjny dla dwóch graczy.

Pojawi się także świetny tryb do grania z dziećmi lub kimś niezaznajomionym z grami. Przypomina on rozgrywkę z Super Mario Galaxy’s, gdzie jedna osoba gra wspierającego, eliminując zagrożenia i przywracając zdrowie głównemu graczowi.

Gracze mogą również grać kooperacyjnie w grach poza fabułą.

Pobierz darmowe demo

W Pikmin 4 każdy może być odkrywcą - nie potrzebujecie doświadczenia! Od 28 czerwca 2023 możecie pobrać darmowe demo w eShop, jeśli zdecydujecie się kupić pełną wersję gry do jej premiery - 21 lipca, wasze zapisy automatycznie się przeniosą. Link do pobrania demo znajdziecie w Nintendo Store.

Przez ograniczony czas, możecie zarobić też o 10% więcej My Nintendo Gold Points na elektronicznej wersji Pikmin 4. Użyjecie ich, aby zaoszczędzić na Waszym następnym elektronicznym zakupie. Gracze, którzy przejdą całe demo lub zagrają w premierową wersję gry, otrzymają kod na kostium Jeźdźca-Oatchi do użycia w aplikacji Pikmin Bloom na smartfony.

Jak podoba Wam się Pikmin 4? Czy znacie w ogóle tę grę powracającą po 10 latach? Pojawiają się głosy zachwytu, ale i krytyki, więc jeśli macie możliwość najlepiej sami przetestujcie!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮