Problemy z EA Sports FC 24 - Gracze poszukują rozwiązania

Miniatura Problemy z EA Sports FC 24 - Gracze poszukują rozwiązania Problemy z EA Sports FC 24 - Gracze poszukują rozwiązania

W ostatnich dniach gracze na całym świecie zgłaszają poważne problemy z uruchomieniem nowej gry EA Sports FC 24. Choć twórca gry, firma Electronic Arts, udostępnia regularne łatki mające rozwiązywać te kwestie, nadal wielu użytkowników napotyka na trudności w rozpoczęciu rozgrywki. Co ciekawe, problem wydaje się dotyczyć głównie posiadaczy nowoczesnych komputerów, a także tych korzystających z podzespołów od AMD i konsoli ROG Ally.

Strzał!

Gra EA Sports FC 24, choć zapewniająca wyjątkowe doznania piłkarskie, nie jest rozwiązaniem najtańszym na rynku, co budzi frustrację wśród graczy. Cena wersji Ultimate gry osiąga około 400 złotych, a problematyczne problemy z uruchomieniem gry tylko zwiększają rozgoryczenie użytkowników.

Rozwiązanie problemu przez użytkowników

W odpowiedzi na te trudności, wielu graczy postanowiło podzielić się swoimi rozwiązaniami, które pomogły im pokonać przeszkody i cieszyć się rozgrywką. Oto kilka wskazówek od społeczności graczy, które mogą pomóc w rozwiązaniu problemu:

  • Sprawdzić minimalne wymagania sprzętowe - Czasami nawet i dobre sprzęty nie wyrabiają
  • Stworzyć nowy profil Windows i na nim uruchomić za pomocą konta administratora grę
  • Naprawić grę bezpośrednio z aplikacji na jakiej jest zainstalowana - Ustawienia i szukajcie zakładki “Napraw”
  • Przełączyć się na zintegrowaną kartę graficzną - dla osób, których sprzęt takową posiada
  • Jeżeli wyrzuca was do menu, przejdźcie w tryb offline w EA App, następnie uruchomcie grę, wyjdźcie z niej i przejdźcie na tryb online w aplikacji i znów otwórzcie

Pomimo frustracji i problemów z uruchomieniem gry, społeczność graczy wykazuje się niesamowitym duchem współpracy i solidarności, starając się wspólnie rozwiązywać te kwestie. Biorąc pod uwagę aktywność społeczności, nie można wykluczyć, że wkrótce pojawią się oficjalne łatki i aktualizacje naprawiające te problemy. Gracze nadal liczą na to, że firma EA rozwiąże te kwestie, by mogli cieszyć się swoją inwestycją w grę EA Sports FC 24.