Brothers: A Tale of Two Sons Remake już dostępne!

Miniatura Brothers: A Tale of Two Sons Remake już dostępne! Brothers: A Tale of Two Sons Remake już dostępne!

28 lutego 2024 premierę miał powrót do świata odkrywania, straty, przygody i zagadki! Brothers: A Tale of Two Sons Remake zostało oficjalnie wydane ze względu na niedawną 10. rocznicę debiutu pierwszej wersji.

Gra zdecydowanie różni się grafiką od oryginału, jako że została zaprojektowana przy pomocy Unreal Engine 5 i wygląda dużo bardziej realistycznie! Poza tym, recenzenci twierdzą, że fabuła nie wnosi nic nowego i jeżeli graliście w pierwszą część nie otrzymacie wiele nowych wrażeń poza tymi wizualnymi. Ale chyba taki był cel?

Poznajmy grę troszkę lepiej, zanim być możecie zechcecie ją kupić! Co ważne jest teraz na promocji na Steam za 71,20 zł, a także przeceniony jest zestaw dwóch części i kosztuje on 100,15 zł. Osoby, które mają oryginalną wersję w swojej bibliotece mogą otrzymać dodatkowy rabat.

Brothers: A Tale of Two Sons Remake

Ta gra to przede wszystkim typowa kooperacja, która może odbywać się na wspólnym/dzielonym ekranie. Można jednak ogrywać ją też samodzielnie.

Fabuła

Dwóch braci wyrusza na poszukiwania Wody Życia, aby uratować chorego na śmiertelną chorobę ojca. Obserwujemy ich z poziomu trzeciej osoby.

Klasyka

Historia z 2013 roku otrzymuje remake z przebudowanymi postaciami i krajobrazami. Daje nowe doznania wizualne, odpowiadające współczesnym standardom, ale wciąż pozostaje wierna oryginałowi. Stworzono także nową ścieżkę dźwiękową.

Epicka podróż

Rozwiązujcie zagadki, odkrywajcie ukryte historie, przemierzajcie niebezpieczne miejsca i walczcie z zabójczymi bossami.


Przejście gry zajmuje około 4 godziny.

Interesujący świat

Gra ta zadowoli graczy, którzy lubią grzebać i szukać najmniejszych szczegółów. Nie bójcie się być dociekliwi! Remake dodaje nowe rzeczy do odkrycia.

Multiplayer

W trybie jednego gracza przeżywasz przygodę jako obaj bracia. W trybie kooperacyjnym z jedną dodatkową osobą, każdy wciela się w jednego z braci.

Aby grać w trybie lokalnym wieloosobowym potrzebny jest przynajmniej jeden kontroler. Oznacza to, że na PC trzeba grać w konfiguracji mysz i klawiatura + kontroler, lub dwa kontrolery.

Szczegóły

Brothers: A Tale of Two Sons Remake dostępne jest na PC (Steam, Epic, GOG), Playstation 5 i Xbox X/S. Do grania ze znajomym, który nie jest w tym samym miejscu możecie użyć Remote Play Together. Wystarczy jedna kopia gry!

Gra nie obsługuje w tym momencie języka polskiego.

Co sądzicie o Baśni o Dwóch Braciach? Czy staną się kolejnym It Takes Two? A może pierwsza wersja zachwyciła już wszystkich, których miała zachwycić? Wypróbujecie?

Do zobaczenia!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮