Diablo II Resurrected: już zaraz 6. sezon rankingowy!

Miniatura Diablo II Resurrected: już zaraz 6. sezon rankingowy! Diablo II Resurrected: już zaraz 6. sezon rankingowy!

Wydaje się, jakbyśmy przed chwilą rozpoczynali poprzedni sezon, ale czas już na 6. sezon rankingowy w Diablo II Resurrected od Blizzard Ent.

Kiedy się rozpocznie? Już 23 lutego, więc macie naprawdę parę dni, aby się przygotować!

Walka o podium

Jak zwykle, gracze nie zawiedli, jeśli chodzi o zmaganie się o jak najwyższe miejsce w rankingu, a przy okazji pokonanie ogromnej liczby demonów na drodze do tego.

6. sezon to kolejna okazja na wyścig do 99. poziomu oraz zdobycie wspaniałych przedmiotów.

W Europie sezon rozpocznie się dokładnie 23 lutego o godz. 2:00.


W tej zakładce w lobby możecie zobaczyć swoje miejsce w rankingu.

Jak każde takie wydarzenie w Diablo II, będzie ono oferowało różne tryby rozgrywki

Wersja
Opis
Ranking bez dodatku Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking postaci hardkorowych bez dodatku Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca wyłącznie cztery podstawowe akty.
Ranking Standardowa rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.
Ranking postaci hardkorowych Hardkorowa (bez odradzania się postaci) rozgrywka rankingowa obejmująca pięć aktów, a także całą zawartość dodatku Pan Zniszczenia.

Gracze tworzą rankingową postać w obrębie wybranej drabinki. Nie możecie jej użyć już w innej.

Skrytka

Po zakończeniu 5. sezonu rankingowego wszystkie postacie rankingowe zostaną przeniesione do odpowiednich grup nierankingowych.

Wszystkie przedmioty znajdujące się we wspólnej skrytce danej grupy postaci zostaną przeniesione do nowych zakładek skrytki z zaznaczonym polem Poprzedni. Można z nich jedynie wyjmować przedmioty.


Dzielona skrytka

W tym momencie wszystkie przedmioty z 5. sezonu rankingowego przechowywane w tych zakładkach zostaną utracone. Na wyjęcie przedmiotów z 5. sezonu rankingowego, które chcesz zachować, będziesz mieć czas do końca sezonu 6.

Po zakończeniu 6. sezonu rankingowego zawartość tych zakładek skrytki zostanie zastąpiona przedmiotami znajdującymi się we wspólnej skrytce sezonu 6. Pamiętaj, by wyjąć potrzebne przedmioty. W przeciwnym razie stracisz je na zawsze!

Nie mamy obecnie informacji, czy sezon poprzedzi jakaś większa aktualizacja.

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮