Dead by Daylight: Halloweenowy kontent na październik | Haunted by Daylight

Miniatura Dead by Daylight: Halloweenowy kontent na październik | Haunted by Daylight Dead by Daylight: Halloweenowy kontent na październik | Haunted by Daylight

Z pewnością wielu z Was lubi zrelaksować się, podczas jesiennych wieczorów i rozegrać klimatyczną gierkę w spooky klimacie. A jeszcze lepiej ze znajomymi!

Jednym z idealnie pasujących tytułów jest Dead by Daylight, który, może czasem nawet za bardzo, wprowadza nas w przerażające, mrożące krew w żyłach emocje.

Jego Twórcy dobrze o tym wiedzą, bo przygotowali na październik wiele atrakcji, dzięki którym zdecydowanie nie będziecie się nudzić. Wszystko oczywiście w tematyce Halloween.


Kalendarz Halloweenowych wydarzeń

Czytajcie dalej, aby dowiedzieć się więcej 👇🏻

Nowy merch - 3 października

Początkiem całego zamieszania jest premiera zupełnie nowego merchu Dead by Daylight, do kupienia w ich sklepie online.

W kolekcji występują koszulki baseballowe, t-shirty, 3 Halloweenowe breloczki do kluczy, podkładka pod myszkę oraz limitowany plakat. Jeśli jesteście zainteresowani, produkty znajdziecie pod shop.deadbydaylight.com.

Tom 17 - 11 października

To jedno z ważniejszych wydarzeń tego miesiąca, czyli premiera Tomu 17: Poświęcenie (org. Commitment; nasze tłumaczenie), w którym znajdziecie nowe stroje dla Oni, Feng Min, Wgłębnika, Adama Francisa i nie tylko. Poza tym, pojawi się mnóstwo zawieszek do odblokowania, jak i wspomnień dla Oni i Feng Min.


Plakat promujący Tom 17

Tomy dodają przede wszystkim nowe wyzwania, za które możecie zdobyć Punkty Krwi.

Livestream - 13 października

Kilka dni przed premierą Haunted by Daylight, Twórcy zaplanowali bogatą transmisję, która przedstawi Wam wszystko z ich najstraszniejszego dotychczas eventu. Ma pojawić się też jakaś niespodzianka, więc lepiej tam zawitajcie!

Haunted by Daylight - 18 października

Wydarzenie Haunted by Daylight powraca, oferując nowy Tom Wydarzenia, niepokojącą lokację Otchłań Pustki (Void Realm) i wiele tajemnic do odkrycia.

Z okazji tego eventu przez cały okres jego trwania, będą rozdawane codziennie nagrody, czyli do 6 listopada.


Czyżby nowy kostium?

Otrzymacie także okazję do zakupienia specjalnych strojów: Dotknięcie Pustki (Void Touched), Cukierek i Psikus (Tricks and Treats) oraz wszystkich poprzednich halloweenowych kostiumów!

Event Haunted by Daylight poza tym wprowadza unikalne przedmioty do odblokowania i wchodzenia w interakcję z nimi, które działają tylko w czasie jego trwania.

Kolekcja Zarazy - 24 października

Nic nie powstrzyma Talbota Grimesa przed wykonywaniem jego niecnych eksperymentów. Powróci Halloweenowa Kolekcja Zarazy wraz z nowymi outfitami - dla Ksenmorfa, Onryo i Yoichiego Asakawy.


Strój z kolekcji Zarazy dla Onryo

Strój z tej samej kolekcji dla Yoichiego

Fani horrorów, szykujcie się na październik z Dead by Daylight!

Do zobaczenia w grze!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋