Twórcy Soulframe planują w grudniu pierwsze wczesne testy gry

Miniatura Twórcy Soulframe planują w grudniu pierwsze wczesne testy gry Twórcy Soulframe planują w grudniu pierwsze wczesne testy gry

Na ostatnim streamie Digital Extremes na Twitchu, zespół na czele ze Stevenem Sinclairem, podzielił się kilkoma szczegółami na temat powstającej gry. Otóż w połowie grudnia planowane są pierwsze wczesne testy.

Soulframe to osadzona w realiach fantasy sieciowa gra akcji wzbogacona elementami RPG. Akcja toczy się w magicznej krainie targanej konfliktem pomiędzy ludzkością a siłami natury. Gracze eksplorują wielki świat o otwartej strukturze, wypełniają zadania, walczą z wrogami, a także rozwijają swoją postać.

Soulframe

Wersja testowa umożliwi eksplorację części głównej wyspy, zmierzenie się ze znajdującymi się w lochach wrogami, przetestowanie niektórych elementów systemu postępu i edytora postaci. Oprócz tego gracze będą mieli okazję pogłaskać gigantycznego wilka występującego w grze.

W testach będzie mógł wziąć udział niewielki krąg graczy. Sinclair sprecyzował, że początkowo zostanie wybranych około stu osób, jednak liczba ta z biegiem czasu ma stopniowo rosnąć. Uczestnicy zostaną zaproszeni do testów drogą mailową, na podstawie kolejności rejestracji na oficjalnej stronie gry. Obowiązuje zatem zasada „kto pierwszy, ten lepszy”.

Soulframe nie ma jeszcze wyznaczonej daty premiery. Gra jest jeszcze cały czas w fazie rozwoju. Twórcy planują stopniowo rozbudowywać Soulframe, stawiając na pierwszym miejscu zaangażowanie społeczności.