Diablo IV: Błogosławieństwo Matki powraca! | Czas trwania | Darmowe złoto i XP

Miniatura Diablo IV: Błogosławieństwo Matki powraca! | Czas trwania | Darmowe złoto i XP Diablo IV: Błogosławieństwo Matki powraca! | Czas trwania | Darmowe złoto i XP

W listopadzie zeszłego roku mieliśmy szansę na pierwsze Błogosławieństwo Matki. Powraca ona i w marcu 2024, aby wzmocnić kolejnych bohaterów Sanktuarium! To też świetna okazja do wykorzystania świąt na powrót do Diablo IV i wzbogacenie się nieco.

A na czym polega Błogosławieństwo Matki w Diablo IV? Już tłumaczę!

Błogosławieństwo Matki

Dzięki hojności Lilit wszyscy gracze zdobywają teraz złoto i doświadczenie o 35% szybciej.

Reguła ta ma zastosowanie zarówno w Sferze Sezonowej, jak i Sferze Wieczności oraz wszystkich rangach świata.

Premia kumuluje się wraz z bonusami eliksirów czy Urny Agresji, więc możecie ją jeszcze bardziej maksymalizować.

Błogosławieństwo pomoże Wam wypełnić szybciej karnet bojowy, awansować na wyższe poziomy i rangi świata czy ukończyć postępy sezonowe.

Być może szukacie tego nowego daru w swojej grze? Znajduje się on przy pasku doświadczenia w postaci ikonki. Jeśli występuje, oznacza to, że właśnie otrzymujecie premie do złota i doświadczenia!

Czas trwania

Błogosławieństwo Matki w Diablo IV. rozpoczęło się 26 marca wieczorem i potrwa do 2 kwietnia, godz. 19.

Goblin przygnieciony ciężąrem złota od Matki Lilit

Zbierzcie i ekipę i wkroczcie w pełne mroku i demonów Sanktuarium! Dobroć Lilit nie będzie trwała długo, a więc korzystajcie z obfitości póki możecie.

Do zobaczenia w Sanktuarium!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋