Euro Truck Simulator 2: update upiększa skybox gry

Miniatura Euro Truck Simulator 2: update upiększa skybox gry Euro Truck Simulator 2: update upiększa skybox gry

Euro Truck Simulator 2 posiada wiele fanów, którzy spędzili tysiące godzin kierując swoje wirtualne ciężarówki po Europie. Używając klawiatury czy też kontrolera w krztałcie kierownicy, developerzy nadal starają się ulepszyć nasze doświadczenia z podróży.

Pierwszą zmianą jaką wprowadza update 1.49 jest dodanie księżyca i gwiazd na nocne niebo. Dynamicznie generowane gwiazdy dodadzą autentyczności w nocnych jazdach. Developerzy wprwadzają też technologię HDR, czyli High Dynamic Range. Oznacza to, że skyboxy będą w bardziej intensywnych kolorach. Ulepszony został także system pogodowy. Oto film, w którym pokazane są zmiany w nieboskłonie gry po aktualizacji:

Poza zmianami graficznymi, dodana zostaje także funkcja kupowania używanych cięzarówek. W ten sposób, będziemy mogli wejść w posiadanie nowej maszyny znacznie taniej, jeśli nie przeszkadza nam, że może ona posiadać uszkodzenia. System uszkodzeń został całkowiecie zmieniony, dzieląc uszkodzenia na 3 rodzaje. W niektórzych przypadkach naprawy części będą stosunkowo małym problemem, ale czasami nasz pojazd może być w większości do wymiany. 

Pozostałymi zmianami w tej aktualizacji jest możliwośc ustawienia kilku keybindów pod jedną akcją, oraz automatyczne światła przednie, które dostosowują się o warunków otoczenia.