Fortnite x Star Wars: pierwsza zapowiedź 2024

Miniatura Fortnite x Star Wars: pierwsza zapowiedź 2024 Fortnite x Star Wars: pierwsza zapowiedź 2024
Obrazy w miniaturce pochodzą z profilu na Twitterze SamLeakss.

Dopiero co rozpoczął się event Fortnite x Awatar, a już mamy zapowiedź kolejnego wielkiego wydarzenia! Początek maja zapewne kojarzy się graczom Fortnite z kolaboracją ze Star Wars. I tym razem nie będzie inaczej!

Trailer

15 kwietnia oficjalne profile Star Wars, Fortnite i Fortnite Festival na Twitter udostępniły krótki zwiastun wydarzenia. Właściwie nic się na nim nie wydarzyło, ale zdradził nam kilka informacji.

Wydarzenie Fortnite x Star Wars rozpocznie się 3 maja 2024 roku, w piątek. Będzie obejmowało wszystkie tryby Fortnite: Battle Royale, LEGO, Festival. Nie mamy pewności co do Rocket League.

Inne znaki

Nic nie jest jeszcze potwierdzone, ale oczywiście mamy kilka podejrzeń i leaków od Twitterowiczów.

Jednym z nich jest komentarz od Philippe Thomaziego pod postem z trailer na profilu Star Wars. Philippe wstawił jedynie gif z Darthem Vaderem dającym kciuka w górę. Lecz najważniejsze jest to kim Philippe jest. A mianowicie pełni on stanowisko Senior Game Designera w Fortnite i projektuje karnety bojowe i karnety wydarzeniowe. A więc to daje nam nadzieję, że po raz kolejny otrzymamy mini karnet bojowy Star Wars.

Leakerzy wynaleźli także kilka akcesoriów kosmetycznych i funkcji rozgrywki, które mogą pojawić się podczas wydarzenia. Ma to być:

  • przynajmniej jeden mityczny przedmiot (do znalezienia na Wyspie): “Wookie Bowcaster”,
  • skórka: buntownicza Leia Organa,
  • skórka: Chewbacca,
  • miecz laserowy i moce mają powrócić do rozgrywki,
  • pojazd Mandalorianów,
  • elementy w Rocket Racing
  • i wiele więcej!

Pamiętajcie, że to tylko spekulacje!

Z racji tego, że wydarzenie zostało zapowiedziane dosyć wcześnie, jest szansa, że jeszcze trochę poczekamy na szczegóły. Cieszycie się, że Star Wars po raz kolejny powraca do Fortnite?

Do zobaczenia na Wyspie!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋