-->

Roots of Pacha - już 28 listopada na Nintendo Switch i PlayStation

Miniatura Roots of Pacha - już 28 listopada na Nintendo Switch i PlayStation Roots of Pacha - już 28 listopada na Nintendo Switch i PlayStation

Gra symulacyjno-rolnicza, Roots of Pacha, właśnie ukazała się (28 listopada) na konsoli Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i 5. Ta gra zabierze Cię w podróż do epoki kamienia łupanego, gdzie doświadczysz życia naszych przodków i rozwiniesz idee, które ukształtowały ludzkość. 

Roots of Pacha to nie tylko rolnictwo, to gra kooperacyjna, w której możesz być częścią kwitnącej społeczności z epoki kamienia łupanego i odkrywać świat pełen niespodzianek. Wynajdziesz nowe „idee”, które pomogą Ci rozwijać się i robić postępy w grze. Nie chodzi tylko o sadzenie roślin i hodowlę zwierząt, ale także o budowanie relacji z innymi mieszkańcami wioski i efektywne zarządzanie zasobami.


Grafika i realistyczna rozgrywka gry, wciągną Cię na wiele godzin. Możesz grać sam lub połączyć siły ze znajomymi, aby zbudować własną społeczność z epoki kamienia. Teraz również na konsolach


Zatem przygotujcie się na rozgrywkę w epoce kamienia łupanego jak nigdy dotąd na Nintendo Switch oraz PlayStation 4 i 5. Grę możecie także sprawdzić na Steamie.