Świąteczna wyprzedaż na Epic Games gry multiplayer w wyjątkowych promocjach!

Miniatura Świąteczna wyprzedaż na Epic Games gry multiplayer w wyjątkowych promocjach! Świąteczna wyprzedaż na Epic Games gry multiplayer w wyjątkowych promocjach!

Sezon świąteczny rozpoczął się, a wraz z nim nadszedł długo wyczekiwany czas na Świąteczną Wyprzedaż na platformie Epic Games. Wśród szerokiej oferty gier z obniżkami, miłośnicy gier wieloosobowych znajdą coś dla siebie, ponieważ niektóre z najbardziej popularnych tytułów otrzymały znaczne obniżki cen. Przyjrzyjmy się bliżej kilku z tych wyjątkowych multiplayerowych gier dostępnych w tej świątecznej promocji.

Grand Theft Auto V - Teraz tylko za PLN 64.99 (Oryginalna cena: PLN 129.99)

Trailer gry

Jeden z klejnotów w świecie gier, Grand Theft Auto V, jest teraz dostępny w niesamowitej cenie PLN 64.99, obniżony z oryginalnych PLN 129.99. Zanurz się w rozległym otwartym świecie Los Santos, bierz udział w wysoko rozwojowych napadach i odkrywaj tryb wieloosobowy, Grand Theft Auto Online, ze swoimi przyjaciółmi. Ta epicka oferta to obowiązkowy zakup dla fanów dynamicznych multiplayerowych doświadczeń.

EA SPORTS™ WRC - Cena zredukowana do PLN 137.94 (Oryginalna cena: PLN 229.90)

Trailer gry

Miłośnicy wyścigów, cieszcie się! EA SPORTS™ WRC jest teraz na wyprzedaży, a znaczna zniżka obniża cenę do zaledwie PLN 137.94 z oryginalnych PLN 229.90. Pogrąż się w ekscytującym świecie rajdów, rywalizując z przyjaciółmi lub przeciwnikami online. Z oszałamiającą grafiką i realistycznym gameplayem, ten tytuł to konieczność dla fanów wieloosobowych wyścigów pełnych adrenaliny.

Survive on Raft - Teraz tylko za PLN 29.40 (Oryginalna cena: PLN 42)

Trailer gry

Dla tych, którzy kochają wyzwania gier survivalowych, Survive on Raft to okazja za jedyne PLN 29.40, zamiast oryginalnych PLN 42. Połącz siły z przyjaciółmi lub zanurz się w samotnej przygodzie, żegluj przez zdradliwe wody, zbieraj surowce i buduj własną pływającą twierdzę. Ta wieloosobowa przygoda obiecuje godziny ekscytującej i strategicznej współpracy.

Quake II - Cena zredukowana do PLN 15.60 (Oryginalna cena: PLN 39)

Trailer gry

Miłośnicy klasycznych strzelanek z pierwszej osoby mogą przeżyć złote czasy z Quake II, teraz dostępnym za zaledwie PLN 15.60, zamiast oryginalnych PLN 39. Wprowadź się w szybkie, wieloosobowe potyczki, które zdefiniowały pewną epokę. Wieloosobowe doświadczenie Quake II pozostaje ponadczasowe, a ta obniżka to fantastyczna okazja do powrotu do złotego wieku online fraggingu.

EA SPORTS FC™ 24 Standard edition - Tylko za PLN 127.96 (Oryginalna cena: PLN 319.90)

Trailer gry

Fani piłki nożnej, zjednoczcie się! EA SPORTS FC™ 24 Standard Edition jest teraz na wyprzedaży za jedyne PLN 127.96, co stanowi znaczny spadek z oryginalnych PLN 319.90. Doświadcz ekscytacji najpopularniejszego sportu na świecie ze znajomymi lub przeciwnikami z całego świata. Z realistycznym gameplayem i oszałamiającą grafiką, ten tytuł obiecuje immersyjne wieloosobowe doświadczenie piłkarskie.

Dead Island 2 - Złap go teraz za jedyne PLN 149.40 (Oryginalna cena: PLN 249)

Trailer gry

Apokalipsa zombie spotyka się z wieloosobowym szaleństwem w Dead Island 2, teraz dostępnym w obniżonej cenie PLN 149.40, zamiast oryginalnych PLN 249. Połącz siły z przyjaciółmi, aby przetrwać ataki hord nieumarłych w tej pełnej akcji, otwartej przygodzie. Ta wyprzedaż to doskonała okazja, aby wyruszyć w emocjonujące wspólne doświadczenie grania.

Mortal Kombat 1 - Obniż cena do PLN 188.40 (Oryginalna cena: PLN 314)

Trailer gry

Fani walki, przygotujcie się do intensywnych bitew w Mortal Kombat 1, teraz dostępnym za zaledwie PLN 188.40, zamiast oryginalnych PLN 314. Stocz brutalne pojedynki jeden na jednego z przyjaciółmi lub przeciwnikami w tej ikonicznej grze walki. Obniżka cenowa to doskonały moment, aby sprawdzić swoje umiejętności i cieszyć się klasycznym wieloosobowym doświadczeniem walki.

Świąteczna Wyprzedaż na Epic Games to prawdziwa gratka dla graczy, a te promocje na gry wieloosobowe na pewno zachwycą wszystkich poszukujących ekscytujących wspólnych i rywalizacyjnych przeżyć.

Andżelika Kolasinska

Jestem studentem i moją pasją jest granie