Vivaland Dream House: zalążek Simsów w trybie multiplayer!

Miniatura Vivaland Dream House: zalążek Simsów w trybie multiplayer! Vivaland Dream House: zalążek Simsów w trybie multiplayer!

Każdemu fanowi tego popularnego symulatora z pewnością marzyła się kiedyś wersja online! Ba, nawet powstawały mody, które starały się przekształcić The Sims 4 w grę multiplayer. A może ktoś z Was pamięta The Sims Online? Cóż, jej historia jest nieco mroczna, ale wygląda na to, że Simsy mogły zostać stworzone z myślą o wielu graczach…

Vivaland

Być może sukces w dziedzinie symulatorów życia online uda się osiągnąć Vivaland! Będzie on przeznaczony dla grupy maksymalnie 8 graczy, ale dostępna będzie też rozgrywka jednoosobowa. Dla swoich postaci będziecie mogli wybrać oczywiście wygląd, charakter, zbudować im dom czy zabrać do pracy. A przy okazji spędzać czas z bohaterami Waszych znajomych!

Vivaland: Dream House

Ale na pełną wersję Vivaland przyjdzie jeszcze pora gdzieś w 2024. Tymczasem deweloperzy udostępnili darmową grę Vivaland: Dream House, która pozwala nam zasmakować trybu budowania z nadchodzącej produkcji. I to również możecie robić ze znajomymi!

Tryb budowania

Poznaj jeden z podstawowych trybów Vivaland - budowanie. Jest to gra sandboxowa, której masz kontrolę nam elementami architektonicznymi i dekoracyjnymi.

Miasto Vivaland


Możecie nawet wybrać działkę na wyspie, koło latarnii morskiej!

Miasto oferuje 8 działek, które możesz dowolnie zagospodarować.

Single i multiplayer

Graj samemu lub z przyjaciółmi. Tutaj również możecie współpracować w maksymalnie 8 graczy.

Narzędzia

 • Ściany: zbuduj pojedynczą ścianę, zakrzywioną czy skorzystaj z narzędzia kreowania pomieszczeń.
 • Drzwi i okna: nie zapomnicie ich postawić dla realizmu budynku! Występują w wielu stylach.
 • Fundamenty, piętra i schody: pozwolą Wam zbudować ciekawe, szczegółowe budynki.
 • Dachy: 10 różnych stylów (kształtów) i paleta wzorów.
 • Płoty.
 • Ścieżki.

Nowoczesny dom wybudoany w Vivaland

Kreatywna wolność

 • Możecie dowolnie zmieniać rozmiar elementów dekoracyjnych.
 • Spersonalizujecie swoje meble zmieniając ich palety kolorystyczne.
 • Użyjcie siatki lub nie - w zależności od tego, czy akurat potrzebujecie jej pomocy! Możecie stawiać obiekty równiutko albo dowolnie.

Mnogość elementów

Możecie się zastanawiać jaki wybór rzeczywiście zaoferuje Wam Vivaland: Dream House? Mam dla Was listę z niektórymi liczbami:

 • 7 stylów mebli: podstawowy, klasyczny, industrialny, artystyczny, gotycki, minimalistyczny i wiejski.
 • +830 mebli.
 • +140 wzorów ścian i podłóg.

Przykładowe wnętrze.

Ogólnie gra zbiera całkiem dobre opinie od czasu premiery, 1 marca. Jest darmowa na Steam, więc jeżeli jesteście fanami budowania/simsów warto spróbować. A dodatek multiplayer to na pewno ciekawy smaczek! Co sądzicie?

Do zobaczenia w Vivaland!

Carly

Karolina. Lubię battle areny, shootery i gry typu auto - chess. Poza tym czasem gram w symulacje i RPG i kocham dodawać mody do mojego Skyrima i Simsów. Piszę głównie o popularnych grach zespołowych jak League of Legends, Valorant czy Overwatch 😊🎮