The Crew Motorfest już niedługo dostępny na PC!

Miniatura The Crew Motorfest już niedługo dostępny na PC! The Crew Motorfest już niedługo dostępny na PC!

Hawaje, samochody i dziwny festiwal pełen piratów drogowych gotowych do tego by delikatnie podrapać swoją furę o autko kolegi na zakręcie podczas driftu przy 200km/h. Brzmi dziwnie? Nierealnie? Zbyt szczegółowo jak na jedno zdanie? A przede wszystkim znajomo? Nie, nie piszę o Forzie Horizon, ale o ich bezpośredniej konkurencji na rynku wydanej przez Ubisoft, czyli The Crew Motorfest, które zmierza podbijać rynek komputerów osobistych.

Wspólne palenie gumy na Hawajach!

Każdy chętny do wspólnych wyścigów po orientalnej wyspie może zebrać swoją ekipę i ruszać w drogę. Oczywiście do wyboru mamy naprawdę pokaźną kolekcję sześciuset pojazdów! Więc kolekcjonerzy będą mieli pełne ręce roboty... no chyba, że graliście w The Crew 2, to pojazdy wam przechodzą do Motorfesta i finito.

Jeżeli jednak w gatunku gier wyścigowych jesteś nowy, i masz te wszystkie maszynki do odblokowania dopiero przed sobą, to szczerze zazdroszczę! Przed tobą próbowanie się z kierownicą klasycznych wozideł wyrwanych z przeszłości, walka z terenem na wulkanicznej ziemi wyspy O’ahu, zacięte wyścigi w japońskim stylu i naprężanie muskułów podczas jazdy amerykańskimi muscle carami oraz oczywiście wyciąganie kosmicznych prędkości w najnowocześniejszych pociskach drogowych typu Ferrari. I to wszystko do poznania przy przyjemnym arcadowym modelu prowadzenia i jeżeli tylko chcemy, możemy tego doświadczać razem z znajomymi.

Gdzie w tym The Crew podziały się samoloty i motorówki?

Co poniektórzy pewnie dziwią się dlaczego wspominam tylko o samochodach, cóż tytuł jest reklamowany w taki sposób żebyśmy zrozumieli na czym się skupiali twórcy. Fani samolotów, motorówek znajdą tutaj coś dla siebie, ale nie będę owijała w bawełnę, nie będziecie nasyceni. Tutaj na pierwszym planie są samochody i motocykle, co widać po sposobie reklamowania tytułu, po zdjęciach prezentujących tytuł i zawartości skupionej na kółkach.

Krótko o rozgrywce, ulepszeniach i wizualnych dodatkach.

W ramach rozgrywki będziemy mogli brać udział w specjalnych tematycznych wydarzeniach skupionych dookoła tiuningu wizualnego, historii pojazdów czy też historii wyspy oraz w (najciekawszych z naszego punktu widzenia) wyścigach muliplayer! Zdobywając nowe części będziemy mogli polepszyć osiągi naszej bryki. Opcje zmian wizualnych naszych wehikułów są rozbudowane (duża ingerencja w części karoserii, do czego seria nas przyzwyczaiła) i dzięki nim będziemy mogli wyróżnić się w grupie innych graczy.

Kiedy premiera?!

18 kwietnia 2024 roku gra zostanie ponownie wydana, lecz tym razem na platformie Steam. Szykujcie swoje PC!


Ekscytujące wyścigi wśród palm na rajskiej wyspie czekają na was!