10 Gier Ekskluzywnego Janusza

Miniatura 10 Gier Ekskluzywnego Janusza 10 Gier Ekskluzywnego Janusza

W dzisiejszych czasach coraz więcej osób korzysta z urządzeń mobilnych i aplikacji mobilnych, a wśród nich popularnością cieszą się gry. Gry multiplayer dają możliwość rywalizacji z innymi graczami online, co dodaje im większego emocjonalnego napięcia i satysfakcji. Jeśli jesteś użytkownikiem systemu iOS, to z pewnością zainteresuje Cię lista dziesięciu gier multiplayer, które możesz pobrać za darmo na swoje urządzenie.

10. Asphalt 9: Legends

To gra wyścigowa, w której możesz rywalizować z innymi graczami online. Gra oferuje różne tryby gry, w tym m.in. klasyczne wyścigi, wyzwania czasowe czy wyścigi z przeszkodami.

9. DUAL

Jest grą dla dwóch osób, w którą gra się za pomocą dwóch urządzeń. Trzeba się ze sobą połączyć za pomocą sieci bezprzewodowej. Gra oferuje kilka trybów: DUEL, DEFLECT i DEFEND.

8.  Shadowgun Legends

To gra FPS, w której gracze rywalizują ze sobą. Gra oferuje różne tryby gry, w tym m.in. "Deathmatch", "Capture the Flag" czy "Zone Control”.

7. Call of Duty: Mobile

Jest grą multiplayer, w którą może grać aż 100 graczy. Co sezon wychodzą nowe tryby, mapa, wydarzenia czy nagrody. To gra FPS, w której gracze rywalizują ze sobą. Gra oferuje różne tryby gry, w tym m.in. "Team Deathmatch", "Domination" czy "Battle Royale".

6. RAFT 

To survival, w którym gracz znajduje się na środku oceanu. W celu przetrwania buduje na swojej tratwie bazę z rzeczy znalezionych w wodzie i próbuje nie dać się zjeść niebezpiecznemu rekinowi. Więcej znajdziesz w tym artykule.

5. Survivor!.io

Gra multiplayer, w której następuje apokalipsa zombie. Zadaniem gracza jest zwalczenie niebezpiecznych osobników i ocalenie miasta.

4. Fortnite

Popularna gra battle royale, w której do 100 graczy rywalizuje o to, kto pozostanie ostatnim żywym graczem. Gra oferuje możliwość gry w trybie solo, duo lub squad, co pozwala na grę z przyjaciółmi.

3. PUBG Mobile

Gra battle royale, w której do 100 graczy rywalizuje o to, kto pozostanie ostatnim żywym graczem. Gra oferuje możliwość gry w trybie solo, duo lub squad, co pozwala na grę z przyjaciółmi.

2. Sky: Children of the Light

Jedna z najlepszych gier, w które grałam. Rozgrywka polega na zwiedzaniu upadłego, zaczarowanego świata. Gracz może wchodzić w interakcje z innymi graczami i wspólnie przeżywać tę przygodę. Więcej o tej grze mozesz znależć w mojej recenzji. Link znajduje się tutaj.

1. 1sland

Jest to bardzo uspokajająca gra. Garcz posiada swoją własną wyspę, którą może dekorować i ulepszać. Posiada też własną łódź, którą wyrusza w celu odkrycia oceanu. Rozgrywka daje możliwość rywalizacji z innymi graczami. Dla urozmaicenia mamy też codzienne zadania do wykonana. Muzyka w grze jest bardzo uspokajająca.

Wszystkie wymienione gry są dostępne za darmo na system iOS, co pozwala na łatwe i szybkie pobranie ich na urządzenie. Każda z nich oferuje różne tryby gry i sposoby rywalizacji z innymi graczami online. Dzięki nim możemy miło spędzić wolny czas z przyjaciółmi. Nie czekaj i zacznij grać już teraz!