Wolrd of Tanks: powrót Girls und Panzer! | Ścieżki głosowe | Nowe czołgi

Miniatura Wolrd of Tanks: powrót Girls und Panzer! | Ścieżki głosowe | Nowe czołgi Wolrd of Tanks: powrót Girls und Panzer! | Ścieżki głosowe | Nowe czołgi

Girl und Panzer powraca do World of Tanks już w maju! Gracze darmowej gry wojskowej będą mogli zakupić uczennice i czołgi z kolejnych szkół pielęgnujących sztukę sensha-do oraz inne akcesoria. Pierwszym wprowadzonym zestawem była drużyna Ankou Żeńskiego Liceum Oarai.

Kiedy kupić?

Bohaterki i ich pojazdy będą dostępne w sklepie od 16 do 31 maja 2024 roku.

Liderki

Wybierz ulubioną liderkę drużyny sensha-do i połącz z nią siły. Wypełniaj jej misje i zwerbuj, aby prowadziła jeden z Twoich pojazdów.


Liderki: Miho Nishizumi, Mika i Erika Itsumi

Czołgi

Jeszcze więcej czołgów z Girls und Panzer! Mieliśmy już Pz.Kpfw IV Ausf. H Ankou drużyny Ankou, a teraz dołączą do niego dwa nowe:

  • BT-42 Jatkosota HS z Liceum Jatkosota,
  • Tiger II Kuromorimine drużyny Żeńskiego Liceum Kuromorimine.

W przypadku porażki, każdy z nich pokaże białą flagę!


BT-42 Jatkosota HS

Nowe głosy

Postacie z Girls and Panzer wnoszą do gry także nowe ścieżki głosowe, które możecie usłyszeć w czasie bitwy. Prawie dla wszystkich bohaterów przygotowały je oryginalne aktorki z serialu. Obejmują one drużynę Ankou Żeńskiego Oddziału Oarai, Erikę Isumi z Liceum Dziewcząt Kuromorimine oraz Drużynę Liceum Jatkosota.

Jeśli w drużynie brakuje jednej lub więcej dziewcząt ze ścieżkami głosowymi, raporty będzie składać tylko dowódczyni.

Do gry można pobrać oficjalny mod, który dodaje angielskie tłumaczenia do ścieżek głosowych, a także miniaturowe portrety dziewczyn.

Personalizacja

W zestawie Girls und Panzer znajdziecie mnóstwo elementów do upiększenia swojego czołgu. Będą to naklejki i emblematy w tematyce szkół i bohaterek o różnym stylu.

Ale to nie wszystko! Pojawi się też nowy unikalny, adoptowalny styl o nazwie Oarai pasujące do każdego pojazdu . Pozwala on personalizować wiele szczegółów, więc zawsze wybierzecie coś dla siebie!

To co, gotowi na bitwę w świetnym stylu?

Do zobaczenia w World of Tanks!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋