Bieżące wiadomości: Salt and Sacrifice została oficjalnie wydana na Nintendo Switch i Steam

Miniatura Bieżące wiadomości: Salt and Sacrifice została oficjalnie wydana na Nintendo Switch i Steam Bieżące wiadomości: Salt and Sacrifice została oficjalnie wydana na Nintendo Switch i Steam

Salt and Sacrifice to gra, która szturmem podbiła świat gier od czasu jej premiery w 2022 roku na Play Station i Windows. Jednym z powodów sukcesu gry jest jej wyjątkowa fabuła i rozgrywka. Podczas rozgrywki gracze ponownie będą mieli okazje zagłębić się w mroczny i podły świat pełen niebezpieczeństw i zdrady. 

Akcja gry rozgrywa się w niegdyś spokojnym królestwie, które zostało pogrążone w chaosie przez wkraczające fale Magów - bezlitosnych ucieleśnień żywiołowego chaosu. Naznaczeni Inkwizytorzy, czyli skazana na zagładę siła wojowników, musi walczyć z siłami ciemności, aby przywrócić pokój w swojej ojczyźnie.


W przeciwieństwie do poprzedniej edycji: Salt and Sanctuary, gra ta oferuje wieloosobowy tryb online. Fani pierwszej części z przyjemnością dowiedzą się, że ta kontynuacja dorównuje swojej poprzedniczce, oferując ulepszoną grafikę, nową mechanikę rozgrywki i rozszerzony świat do eksploracji. Nawet ci, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z serią, szybko wciągną się w historię gry i budowanie świata.

Niezależnie od tego, czy jesteś doświadczonym weteranem serii, czy nowicjuszem szukającym ekscytującej przygody, „Salt and Sacrifice” to gra, której nie można przegapić, więc koniecznie go sprawdź i zanurz się w tym chaotycznym i niebezpiecznym świecie.