Niesamowite promocje na platformie Steam!

Miniatura Niesamowite promocje na platformie Steam! Niesamowite promocje na platformie Steam!

Tym razem na szczególną uwagę zasługuje oferta w środku tygodnia, która obejmuje jedną z najbardziej ekscytujących gier ostatnich lat - "Maneater". Ta niezwykła gra, w której wcielamy się w rekiniego mordercę, teraz jest dostępna w rewelacyjnej przecenie.

Trailer gry

Opis gry

Wydana przez Tripwire Interactive, ta oryginalna gra akcji-RPG umożliwia nam eksplorację podwodnego świata w roli rekiniego drapieżcy. Wcielając się w tę bestię, możemy zanurzyć się w otwarty ocean, polować na różne zwierzęta, zdobywać umiejętności i rozwijać naszego rekiniego bohatera. To prawdziwie oryginalne i wciągające doświadczenie, które dostarcza zarówno doskonałej rozrywki, jak i wyjątkowego poczucia mocy, jakie daje kontrolowanie morskiego drapieżcy.

Obecnie na Steam można zdobyć "Maneater" w naprawdę atrakcyjnej cenie. Przecena jest imponująca, ponieważ cena gry została obniżona z 149,00 zł na jedynie 52,15 zł. To niewątpliwie ogromna okazja dla graczy, którzy do tej pory nie mieli okazji spróbować swoich sił jako król mórz.

Wykorzystaj tę fantastyczną okazję do 24 lipca, by odkryć podwodny świat jako rekin, łowić i zdobywać umiejętności, a wszystko to w atrakcyjnej cenie. To doskonały sposób na zanurzenie się w nowe doświadczenia i zapewnienie sobie wiele godzin wspaniałej rozrywki. Pamiętaj jednak, że promocja trwa ograniczony czas, więc nie zwlekaj z podjęciem decyzji.