Overwatch 2: Psoty i Magia

Miniatura Overwatch 2: Psoty i Magia Overwatch 2: Psoty i Magia

Oto jest, kolejny, ostatni etap sezonu 5 w Overwatch 2, zanim wejdziemy w ekscytujący sezon 6: Inwazja!

Magię i Psoty zapowiadaliśmy już TUTAJ, na początku trwającego sezonu. Jest to wersja popularnego polowania na rekwizyty. Gwardia królewska potrzebuje waszej pomocy w odnalezieniu łotrów kamuflujących się pod postacią przedmiotów codziennego użytku.

Chodźcie dowiedzieć się więcej!


Skrót sezonu 5 Overwatch 2

Nowy tryb

Łotrzyca Kiriko wywołuje problemy w Overlandii! Zabrała jeden z cennych artefaktów, który pozwala jej przybrać formę jednego z wielu przedmiotów. Królewski Gwardzista Genji musi ją powstrzymać zanim ucieknie.

Psoty i Magia to tryb gry w stylu „polowania na przedmioty”, w którym dwie pięcioosobowe drużyny na przemian chowają się przed rycerzami lub próbują odnaleźć łotrzyce. By wygrać rundę, łotrzyce muszą unikać wykrycia i schwytania przez rycerzy przed upływem czasu. Rycerze muszą znaleźć piątkę łotrzyc przed zakończeniem rundy, by zdobyć punkty. Drużyny zmieniają się rolami po każdej rundzie. Pierwsza drużyna, która wygra trzy razy, wygrywa cały mecz.

Łotrzyce


Łotrzyca Kiriko

Łotrzyce nie mogą atakować, ale mogą skakać, wykonywać podwójne skoki oraz wspinać się po ścianach na całej mapie, aby znaleźć najlepszą kryjówkę.

Potem mogą przybrać formę wybranego przedmiotu! Przez resztę rundy mogą dalej czmychać w nowej postaci lub rozglądać się w trybie kamery trzecioosobowej. Muszą uważać na gwizd, który rozlegnie się, gdy zbyt długo pozostaną nieruchome.

Jeśli jeden z Genjich zbliży się za bardzo, mogą go ogłuszyć i spróbować ucieczki. Złapanie przez Genjiego oznacza eliminację. Do wygrania rundy przez Łotrzyce wymagana jest jedna niezłapana łotrzyca.

Rycerze

Rycerze muszą być szybcy i czujni! Na mapie będzie mnóstwo losowo rozmieszczonych obiektów, a jednym z nich może być Łotrzyca!

Rycerze Genji mają dostęp do ataku wręcz i umiejętności Szybkie Cięcie, oraz Superumiejętności, jeśli uda im się ją naładować.

Sprawdzajcie wszystkie przedmioty i nasłuchujcie przechwałek łotrzyc. Aby wygrać rundę, Rycerze muszą znaleźć wszystkie pięć przeciwniczek przed upływem czasu.

Nowe wyzwania i skarby

Oczywiście, nowy tryb oznacza nowe wyzwania i kontent do zdobycia! Ukończ wyzwania wydarzenia, grając w Psoty i Magię, by zdobyć nowe portrety i talizmany na broń.

Biorąc udział w dowolnym trybie gry oraz Psotach i Magii, możesz zdobyć nowe kwestie dla Królowej Junkertown i Wieprza.

Za ukończenie co najmniej sześciu wyzwań wydarzenia, zdobędziesz epicką skórkę Strażniczki Duchów dla Any i do 50 000 PD do Karnetu Bojowego!


Ana Strażniczka Duchów

Wydarzenie Psoty i Magia już trwa i zakończy się 9 sierpnia, dlatego spieszcie się po magiczne nagrody. Skorzystajcie również z ostatniego tygodnia sezonu 5, aby zdobyć podwójne PD w tym czasie. To świetna okazja do ukończenia Karnetu Bojowego i zdobycie wszystkich skórek Awanturniczki dla Smugi.

Przeczytajcie więcej TUTAJ o nadchodzącym sezonie Inwazji!

Do zobaczenia w Overwatch 2!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋