Fae Farm: przytulny symulator farmy z RPG dostępny już we wrześniu!

Miniatura Fae Farm: przytulny symulator farmy z RPG dostępny już we wrześniu! Fae Farm: przytulny symulator farmy z RPG dostępny już we wrześniu!

Ucieknij do magicznego świata swoich snów w Fae Farm - symulatora farmy połączonego z RPG dla 1 do 4 graczy! Kraftuj, hoduj, dekoruj swój dom i używaj zaklęć, aby eksplorować zaczarowane wyspy Azorii!

Planowana premiera gry wyznaczona jest na 8 września 2023. Więcej o niej przeczytacie poniżej!

Przytulność i personalizacja


Twoja przytulna chatka

Stwórz własną postać i personalizuj swój świat, dzięki możliwym do odblokowania stylom i dekoracjom Twojej farmy. Fabuła rozwija się niezależnie od kalendarza w grze, pozwalając każdemu grać w swoim tempie.

Magiczne stworzenia


Całkiem urocze te zwierzątka, prawda?

W gospodarstwie możesz opiekować się różnymi stworzeniami i pozyskiwać od nich jajka, wełnę i inne produkty. Możesz również rozmnażać młode, aby pozyskać je np. w różnych kolorach.

Badaj wyspę, aby odkrywać inne magiczne istoty, które pozostawiają rzadkie składniki do eliksirów. Ale nie wszystkie z nich są przyjazne! Uważaj na Pogmatwańce - podstępne potworki czekające na niektórych szlakach.

Moc przygody


Pomoże ci magiczna różdżka

Odkrywaj świat Azorii, podróżując po wyspie z pomocą swoich umiejętności i zaklęć. Przeszukuj jaskinie z cennymi zasobami i Pogmatwańcami! Możesz we własnym tempie odkrywać nowe tajemnice i przywróć spokój w Azorii!

Przyjaźnie


Spotkanie na plaży...

Azoria jest domem całej palety ciekawych postaci! Wraz z postępami w fabule, możesz rozwijać więzi z innymi mieszkańcami wyspy. Możesz nawet znaleźć miłość, chodzić na randki i wziąć ślub w ratuszu!

Graj z przyjaciółmi


Bawcie się aż we czwórkę!

Możesz oczywiście grać samemu lub nawet z 3 innymi osobami (maksymalnie 4 graczy razem) online lub lokalnie przez sieć LAN. Dzielcie się postępami, budujcie wspólne siedlisko i wypełniajcie razem zadania i wyzwania otaczającego świata.

Pre-order

Teraz dostępna jest także możliwość wcześniejszego zamówienia gry, zarówno na Nintendo Switch, jak i Steam i Epic Store.

Dzięki zamówieniu tytułu przed 8 września, otrzymasz specjalny Różnorodny Pakiet Przytulnej Chatki.


Różnorodny Pakiet Przytulnej Chatki - Cozy Cabin Variety Pack

Jak podoba Wam się Fae Farm? Wydaje się mieć kilka unikalnych funkcji, jak na wszechobecny symulator farmy! Tłumaczenie na język polski nie jest niestety zapowiedziane.

Kilka osób miało okazję już go przetestować na Summer Game Fest w czerwcu i opinie są mocno pozytywne!

Tutaj możecie obejrzeć vlogi z tego wydarzenia i demo gry: QTCinderella i iGumdrop.

Śledźcie produkcję na TWITTERZE po regularne informacje i sneak-peaki!

Przeczytajcie również artykuł o innym nadchodzącym symulatorze farmy - Chill Town.

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋