W Apex Legends rozpoczęło się nowe wydarzenie z udziałem Post Malone

Miniatura W Apex Legends rozpoczęło się nowe wydarzenie z udziałem Post Malone W Apex Legends rozpoczęło się nowe wydarzenie z udziałem Post Malone

Właśnie dziś – 7 listopada – rozpoczyna się jedna z największych współprac w historii Apex Legends. Produkcja łączy swoje siły z Post Malone’em! Gracze mogą przygotować się na dwa tygodnie „pięknego chaosu”, które przyniosą wiele atrkacji.

Nowy tryb

Podczas specjalnego wydarzenia w grze dostępny będzie zupełnie nowy tryb ograniczony czasowo zatytułowany „Trzy szanse”. W tym trybie wraz ze swoimi sojusznikami mamy tylko trzy szanse, by zostać ostatnim oddziałem na polu walki. Gracze mogą zostać powaleni, jednak nie zginą, dopóki cały oddział nie będzie wyeliminowany. Gdy do tego dojdzie, oddział straci szansę i odrodzi się na mapie, o jeden punkt orientacyjny dalej od miejsca, w którym został wyeliminowany. Kto straci wszystkie trzy szanse, odpada.

Przedmioty kosmetyczne

Dodatkowo gracze będą mieli okazje zdobyć nowe „ikoniczne” przedmioty kosmetyczne, wśród których są skórki, naklejki i pakiety zaprojektowane przez Post Malone’a.

Octane

Lifeline

Kredyty kamuflażu

W wydarzeniu spotkać będziemy mogli również nową walutę – kredyty kamuflażu. Każdego dnia za wykonywanie codziennych wyzwań gracze mogą zdobyć maksymalnie 285 kredytów kamuflażu, za które odblokują przedmioty kosmetyczne związane z bieżącym wydarzeniem. Oprócz tego za wspomnianą walutę można też otrzymać ograniczoną ilość gwiazdek przepustki bojowej i żetonów loterii. Kredyty kamuflażu wygasną wraz z końcem wydarzenia.

Więcej o wydarzeniu możecie przeczytać na oficjalnej stronie gry. Apex Legends dostępne jest za darmo na PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X/S, Nintendo Switch oraz PC.