Gry, w które warto zagrać tuż przed halloween

Miniatura Gry, w które warto zagrać tuż przed halloween Gry, w które warto zagrać tuż przed halloween

Gdy zbliża się Halloween, gracze szukają upiornych tytułów, w które mogliby zagrać. W tym roku jest mnóstwo gier, które z pewnością wywołają dreszcze na plecach. Oto niektóre z najlepszych gier, w które warto zagrać przed Halloween:

Oxenfree

Najpierw jest Oxenfree, thriller o zjawiskach nadprzyrodzonych, w którym grupa przyjaciół eksploruje opuszczoną wyspę. Gra posiada niesamowicie piękną ścieżkę dźwiękową i unikalny system dialogów, który pozwala graczom kształtować historię.

Five Nights at Freddy’s

Kolejną świetną grą jest Five Nights at Freddy’s - survival horror, którego akcja rozgrywa się w pizzerii. Gracze wcielają się w nocnego ochroniarza, którego zadaniem jest przetrwanie nocy, unikając animatronicznych postaci w restauracji. Gra znana jest ze swoich jumpscare'ów i napiętej atmosfery.

PUBG Battlegrounds - Horrorgrounds

Dla tych, którzy lubią gry typu Battle Royale, PUBG Battlegrounds to świetna opcja. Horrorgrounds to ograniczone czasowo wydarzenie, które stanowi upiorną odmianę klasycznej rozgrywki, z dekoracjami Halloween i nowymi skórkami do odblokowania.

Mortuary Assistant Meets Nosferatu

Jeśli szukasz czegoś bardziej makabrycznego, Mortuary Assistant Meets Nosferatu to gra typu horror, w której gracze wcielają się w przedsiębiorcę pogrzebowego, który musi uporać się z nieumarłymi. Gra zawiera mroczną i pokręconą historię, która z pewnością utrzyma graczy w napięciu.

Tom Clancy's Rainbow Six Siege - Doktor's Curse 4 

Oto to kolejne ograniczone czasowo wydarzenie, idealne na Halloween. W tym trybie gry gracze wcielają się w doktora lub ściganego, a ich celem jest ucieczka lub schwytanie ofiary. Tytuł zawiera nowe skórki i dekoracje, które tworzą upiorną atmosferę.

Phasmofobia

Dla tych, którzy lubią horrory w trybie współpracy, Phasmofobia jest świetną opcją. Celem tej gry jest zbadanie nawiedzonych miejsc i zebranie dowodów na zjawiska paranormalne. Gra znana jest z wciągającej atmosfery i wymagającej rozgrywki. Wydarzenie Halloween dodaje jeszcze więcej strachu do gry.

New World

I wreszcie wydarzenie w grze New World - Nightveil Hallow to ograniczone czasowo wydarzenie w grze MMO New World. Dodaje ono nowe zadania i wyzwania, a także nowe elementy kosmetyczne do odblokowania. Wydarzenie ma upiorny motyw, dzięki czemu jest świetną opcją na Halloween.

To tylko kilka z wielu wspaniałych gier, w które warto zagrać przed Halloween. Niezależnie od tego, czy lubisz survival horror, Battle Royale, czy gry w trybie współpracy, w tym strasznym sezonie każdy znajdzie coś dla siebie. Przygotuj się na strach!