Fortnite: Rozdział 4 Sezon 4 - data premiery i nowości

Miniatura Fortnite: Rozdział 4 Sezon 4 - data premiery i nowości Fortnite: Rozdział 4 Sezon 4 - data premiery i nowości

Fortnite - darmowy battle royal, jedna z najpopularniejszych gier obecnych czasów, coraz bardziej zapowiada kolejny ważny etap dla graczy - Sezon 4 Rozdziału 4.

Pewnie się zastanawiacie…

Kiedy premiera?

Nie jest to jeszcze oficjalne potwierdzone, ale wnioskując po jeszcze obecnie trwającym Battle Passie Sezonu 3, wiemy, że zakończy się on 25 sierpnia o 8 rano naszego czasu. To oznacza, że prawdopodobnie wtedy zacznie się Sezon 4 z pewnym czasem przerwy technicznej na aktualizację.

Motyw

Teasery publikowane przez Twórców na Twitterze wskazują na to, że Sezon 4 odbędzie się pod znakiem napadu. Choć nie znamy nazwy, jedna z wstawionych przez nich grafik pokazuje schemat budynku z opisem “Kamery, strażnicy, sejfy i najlepszy zespół w tym biznesie. Wchodzisz w to?

Fani zauważyli, że Sezon 2 Rozdziału 2 również posiadał podobny motyw, więc czas pokaże, co zrobią deweloperzy, aby rozróżnić te dwa sezony.

Niektórzy również spekulują o crossoverze z Mission Impossible. Nie byłoby to nic dziwnego w Fortnite, który ciągle współpracuje ze znanymi filmami czy gwiazdami.

Zmiany na mapie

Z każdym sezonem mapa, choć dobrze utrwalona, nieco się zmienia. Obrazki publikowane przez Epic zdradzają, jakie nowe punkty zostaną prawdopodobnie dodane.

Jednym z nich ma być Relentless Retreat - duży dom z basenem otoczony palmami. Inny nazwany jest Sanguine Suits - wielki resort obok plaży, usytuowany na krańcu mapy.

Najpewniej pojawią się także nowe bronie wraz ze startem Sezonu 4.

Ile będzie kosztował Battle Pass?

Fortnite jest darmowy, ale Battle Pass da Wam mnóstwo dodatkowego kontentu w przystępnej cenie! Jak zawsze, oczekujemy go i w nowym sezonie.

Battle Pass Sezonu 4 będzie najprawdopodobniej kosztował standardowe 950 V-dolców, czyli kupicie go przy pomocy najtańszego zestawu waluty Fortnite - za 27,99 zł.

Możecie także zakupić ulepszenie Karnetu Bojowego, dzięki któremu od razu wskoczycie na 25. level. Taki rarytas to już koszt 2 800 V-dolców.

Jeśli nie chcecie wydawać żadnych pieniędzy, możecie również spróbować zdobyć V-dolce na darmowych poziomach tego Karnetu, jak i wykorzystać te zarobione z poprzednich.

To tyle, ile na razie wiemy o nowym sezonie w Fortnite! Więcej dowiemy się zapewne dopiero wraz z jego premierą - 25 sierpnia 2023!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋