Kooperacyjna gra survivalowa do 6 graczy | Poznajcie Abiotic Factor! | Premiera

Miniatura Kooperacyjna gra survivalowa do 6 graczy | Poznajcie Abiotic Factor! | Premiera Kooperacyjna gra survivalowa do 6 graczy | Poznajcie Abiotic Factor! | Premiera

Nie możemy narzekać na brak kooperacyjnych gier dla mniejszych grup znajomych. Zadbali o to między innymi Kalypso Media oddając w ręce graczy swój nowy tytuł. Abiotic Factor to kolejna produkcja w horrorystycznym klimacie dająca nam możliwość grania razem w grupie z przyjaciółmi. Premiera gry we wczesnym dostępie odbyła się 2 maja i jak na ten moment radzi sobie całkiem nieźle. W dniu premiery na około 100 komentarzy na Steamie gra ma 100% pozytywnych opinii.

Co nieco o grze

Abiotic Factor to kooperacyjna gra survivalowa, w którą zagracie od 1 do nawet 6 graczy.

Wcielacie się w grupę naukowców, w której każdy może wybrać dziedzinę swojej specjalizacji i dostosować umiejętności aby przetrwać w olbrzymiej placówce opanowanej przez paranormalne zagrożenia.

Czeka na was tworzenie zmyślnych broni, odkrywanie nowych części laboratorium i co najważniejsze walka z tym co się tam znajduję. Zapowiada się ciekawie.

Grafika

Sama oprawa graficzna może i nie powala, właściwie patrząc na nią czuję się jak bym skorzystała z teleportu. Jest zdecydowanie ciekawa i zdecydowanie retro. Jak całość się prezentuje zobaczycie w filmiku poniżej.

Jeśli interesuje was zakup to na Steamie cena wynosi 114,99 zł. Aktualnie dorwiecie ją jednak na 20% obniżce za 91,99 zł (do 9 maja).