Start 7 sezonu w Battlefield 2042!

Miniatura Start 7 sezonu w Battlefield 2042! Start 7 sezonu w Battlefield 2042!

19 marca powinien być dniem wolnym dla absolutnie każdego miłośnika najnowszego Battlefielda! To właśnie w ten dzień startuje sezon siódmy reklamowany pod nazwą „Punkt Zwrotny”, wprowadzając do gry na dobry start nową mapę. Tym razem twórcy zaprojektowali nam piekło chilijskiej pustyni, gdzie pod pretekstem konfliktu o najcenniejsze zasoby ziemi, będziemy robić to co lubimy najbardziej - wymieniać się wirtualnym ołowiem z naszymi przeciwnikami.

Tak! „Przystań” jest mapą zaprojektowaną z myślą o starciach pomiędzy piechotą z minimalną dozą pojazdów. Co za tym idzie, każdy wcześniej odrzucony gracz przez zbyteczną wielkość map i gigantyczną przewagą jaką robią pojazdy na polu bitwy, powinien zwyczajnie zakasać rękawy, chwytać swoje ulubione zabawki i ruszać do boju. Zresztą, mapa jest reklamowana przez twórców jako intensywna i ciasna walka na przedmieściach z wysokim poziomem destrukcji otoczenia. Czyż nie za to pokochaliśmy tą serię?

Wraz z nowym sezonem twórcy dają nam nowe poziomy przepustki bitewnej. Będzie trzydzieści w darmowej wersji i dodatkowe siedemdziesiąt dla wersji premium, i w ramach jej wypełniana będziemy mieli tą przyjemność odblokować nowe bronie, gadżety a nawet pojazdy. I mam tutaj dla was same dobre wiadomości, wcześniej wymieniona nowa zawartość jest do zdobycia za darmo! Przepustka premium umożliwia zdobycie unikalnych kosmetycznych dodatków, premii do zdobywanego w bitwie doświadczenia itp. W nowym sezonie będziemy mogli odblokować pistolet maszynowy SCZ-3, karabin maszynowy DFR Strife, a także znane z czwartej odsłony serii AK 5C i wyrzutnie rakiet Predator SRAW. No śmiem twierdzić, iż jest to powrót legend! Ale to nie koniec, do zdobycia będzie też dron bombardujący XFAD-4 Draugr, który wspomnę tak na marginesie, będzie miał możliwość ukrycia się za niewidzialną powłoką.

Jeżeli jednak nie przekonuje cię to do powrotu na wirtualne pole bitwy, to co powiesz na mapę zaprojektowaną wyłącznie dla piechoty? Mapa „Stadion” będzie wprowadzona w późniejszym terminie podczas trwania siódmego sezonu. Czyżby szykował się klasyk na miarę Metra czy Operacji Blokada? Dla powracających mam jeszcze jedną dobrą nowinę, jeżeli posiadałeś przepustkę pierwszego roku to do sezonu siódmego możesz wejść z buta, zdobywając przy okazji za darmo całą zawartość z sezonu piątego i szóstego. Jest jeden haczyk, musisz się zalogować do sezonu siódmego przed 18 marca. Istnieje też opcja, że czytając tego newsa nabierzesz ochoty na spróbowanie swoich sił w Battlefield 2042 po raz pierwszy, i tutaj radziła bym się wstrzymać z kupnem. Bowiem podczas trwania sezonu, a dokładnie od 21 marca do 24 marca gra będzie dostępna do wypróbowania ZA DARMO!

Powodzenia na polu bitwy!