Lost Ark: Roadmap 2 2024 | Q&A z Amazon Games | Theamine i Echidna | Solo rajdy | Skórki anime

Miniatura Lost Ark: Roadmap 2 2024 | Q&A z Amazon Games | Theamine i Echidna | Solo rajdy | Skórki anime Lost Ark: Roadmap 2 2024 | Q&A z Amazon Games | Theamine i Echidna | Solo rajdy | Skórki anime

W kwietniu deweloperzy z Amazon Games i Smilegate RPG opublikowali rozkład jazdy (roadmap) Lost Ark na kolejne miesiące 2024 roku. Część z przedstawionych elementów możecie już wypróbować w swoich grach, jak na przykład epilog Theamine czy nowy rajd przeciwko Hanumatanowi.


Przedstawienie rozkładu jazdy 2 w 2024 roku

W maju do gry weszły też nowe, ekskluzywne dla zachodu skórki z motywem anime i magii. Więcej o nich możecie przeczytać w Q&A z Twórcami TUTAJ.

Ostatnio mieliśmy możliwość zadania kilku pytań deweloperom dotyczących rozkładu jazdy na te 3 miesiące! Zapraszamy do czytania! Jeśli chcecie poznać więcej szczegółów na temat roadmapy, zajrzyjcie do OFICJALNEGO POSTA NA BLOGU.

Możecie powiedzieć coś więcej o skorkach anime? Do jakiej produkcji będą nawiązywać? Czarodziejka z Księżyca?

Skiny Anime są zupełnie nową linią skórek Lost Ark stworzoną przez Amazon i Smilegate RPG dla zachodnich graczy, aby dać coś wyjątkowego i unikalnego fanom na zachodzie. Nie ma żadnych wątpliwości, że istnieje silne powiązanie między fanami Lost Ark i anime. Kiedy myśleliśmy, jaką unikalną zawartość stworzyć dla zachodnich graczy, połączenie nowych skinów z anime wydawało się idealnym wyborem, biorąc pod uwagę, że nasi fani uwielbiają wyrażać swoje upodobania w grze i wiele z nich ogląda anime.

Te skórki są mocno zainspirowane popularnymi anime z “magicznymi bohaterkami i bohaterami”. Więcej o skórkach przeczytacie TUTAJ. Możecie już je kupić w sklepie w Lost Ark!

Czy zamierzacie dodać jakieś solo rajdy później w tym roku?

Nasi partnerzy w Smilegate RPG ogłosili, że pracują na pewnymi solo rajdami. Podczas gdy nie możemy podać oficjalnej daty ich wydania, po tym jak pojawią się w Korei, na pewno w pewnym momencie wejdą na zachód! Smilegate RPG wspomniało, że solo rajdy będą miały swoją premierę w Korei w lato i pokryją one Valtan przez Ivory Tower.

Solo rajdy mają wspierać graczy, którzy chcą poćwiczyć przed dołączeniem do grupy, albo dla graczy, którzy preferują rozgrywkę jednoosobową, ale wciąż chcą zbierać materiały postępu, które daje rajd.

Dlaczego epilog i inne części kampanii są zablokowane za trudnym trybem?

Progresja fabuły Lost Ark jest powiązana z progresją postaci. Innymi słowy, każdy maksymalny poziom przedmiotu jest powiązany z określoną historią lub przebytą walką. Możemy myśleć o nich jak o rozszerzeniach, ponieważ rozszerzają zasięg głównej zawartości gry, takiej jak nowe kontynenty, wątki fabuły i doświadczenia walki. W miarę jak Twoja postać się rozwija, więcej ze świata Arkesii otwiera się do eksploracji. Jako ciągle rozwijające się MMO, Smilegate RPG i Amazon Games pracują razem, aby zapewnić nowe doświadczenia, w których poszukiwacze przygód stają się silniejsi i mogą stawić czoła bardziej potężnym przeciwnikom.

Możemy spodziewać się nowej klasy? W lipcu, albo później?

Jako że zachodnia wersja Lost Ark goni wersję koreańską, myślimy, że gracze mogą patrzeć na pierwotną grę jako wyznacznik tego co nadchodzi. Podczas, gdy nie jest zaplanowana żadna premiera klasy w najbliższej przyszłości, jest mnóstwo wspaniałego kontentu, którego gracze powinni wyczekiwać, jak nowe rajdy, kontynenty, wydarzenia, aktualizacje twierdzy (stronghold) i więcej.

Po to robimy rozkłady jazdy, aby gracze wiedzieli co i kiedy nadejdzie, jeśli chcą patrzeć w przyszłość! Razem ze Smilegate RPG, staramy się jak najbardziej transparentni, jeśli chodzi o to co nadchodzi w najbliższej przyszłości. Tak więc, jeśli zawartość, której oczekujesz nie jest w tej roadmapie, wyczekuj następnej!

Czy macie coś do powiedzenia odnośnie plotek o Behemoth?

Nie komentujemy plotek, ale jeśli fani są zaciekawieni konkretną zawartością w przyszłych aktualizacjach, zachęcamy do śledzenia przyszłych rozkładów jazdy. Mogą pojawić się przyjemne niespodzianki, w zależności od tego czego oczekują.

Czy dwumiesięczna przerwa między wydaniem Echdny a Theamine to nie za dużo na raz dla graczy?

Podczas gdy dwa te rajdy będą wydane blisko siebie, zakłady, że zarówno Theamine i Echidna będą zawartością późnego etapu gry, którą gracze będą rozgrywali przez długie miesiące. Mając na uwadze te dwie aktualizacje, Smilegate RPG i Amazon Games zainicjowało wiele wydarzeń z postępem, aby pomóc graczom wspiąć się wyżej i przygotować na Theamine. Będziemy także w przyszłości planować eventy, aby wesprzeć graczy w łatwiejszym przygotowaniu na end-game.

Tempo wprowadzania kontentu może wydawać się szybkie, ale gracze nie powinni czuć się pod presją, aby przelecieć od razu przez te rajdy. Mogą cieszyć się nimi i ich system w swoim czasie.

Mamy nadzieję, że ten wywiad trochę odsłonił Wam najbliższą przyszłość w Lost Ark!

Do zobaczenia w Arkesii!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋