Ogłoszono datę premiery 11 sezonu Rocket League

Miniatura Ogłoszono datę premiery 11 sezonu Rocket League Ogłoszono datę premiery 11 sezonu Rocket League

Rocket League powraca! 

Mamy ekscytujące wieści dla wszystkich fanów Rocket League! Z oficjalnego konta Rocket League, poznaliśmy datę premiery jedenastego sezonu samochodowej gry akcji. 

Oficjalna data premiery 11 sezonu Rocket League, została ogłoszona wraz z jej stylowym zwiastunem, a fani mogą spodziewać się premiery już 7 czerwca 2023r.! Nowy sezon wnosi do gry przede wszystkim hybrydowego Hitboksa Nissana Silvię (S13). Dla tego samochodu gracze bedą mogli użyć mnóstwo nowych przedmiotów przeznaczonych do uelpszania tego auta. 

Jednakże kosmetyczne ulepszenia to nie wszystko. Do gry zostaje dodana również nowa arena: Estadio Vida, charakteryzująca się typowym otoczeniem Ameryki Łacińskiej. Estadio Vida jest również kolorową dzielnicą mieszkaniową, w której dzieje się pełno nieprzewidywalnych zwrotów akcji. 

Ta zapowiedź wywołała już spore poruszenie wśród fanów tej gry, którzy z niecierpliwością wyczekują nowego sezonu. Więcej informacji o Rocket League, w tym o aktualnych wydarzeniach, nagrodach i informacjach o przedmiotach znajdziesz na oficjalnej stronie Rocket League