Party Animals: nowy patch i zapowiedź kolejnego | Nowa mapa | Miejsce spotkań | Friend Pass

Miniatura Party Animals: nowy patch i zapowiedź kolejnego | Nowa mapa | Miejsce spotkań | Friend Pass Party Animals: nowy patch i zapowiedź kolejnego | Nowa mapa | Miejsce spotkań | Friend Pass

Już dziś 16 grudnia do Party Animals weszła nowa, również świąteczna, aktualizacja. Poza tym w update’owym poście twórcy zapowiedzieli, co planują dodać już w styczniu 2024.

Patch 1.3.2.0

Najbardziej ekscytującymi elementami tego patcha jest oczywiście nowa mapa - Conveyor. Znajdziecie się tam na wielkiej, ciągle przesuwającej się taśmie produkcyjnej. Musicie omijać przeszkody, innych graczy i uważać, aby nie spaść w dół!

Dodano także kilka strojów: świąteczno-zimowych i do współpracy na platformach. A także świąteczne akcesoria do rzucania dla widzów.

Teraz po zdobyciu poziomu 100, dostaniecie losową nagrodę. Za ukończenie tutorialu czeka Was osiągnięcie.

Poza tym dodano kilka poprawek i optymalizacji - przykładowo, zmieniono cenę ryby czy skórki po bananie, ulepszono doświadczenie ponownego łączenia się po rozłączeniu z gry i dostosowano interfejs dla widzów.

Co dalej?

Twórcy już przygotowują się na kolejny patch, który jest zaplanowany na koniec stycznia 2024. Ma się w nim znaleźć nowa mapa Team Score, seria nowych postaci i strojów dla nich, zupełne przeprojektowanie mapy Winter Cabin, a także beta funkcji Friend Pass.

O niektórych elementach zdradzili więcej szczegółów.

Winter Cabin

Deweloperzy Party Animals zauważyli, że wiele graczy szuka po prostu miejsca, aby pobyć i porozmawiać z innymi zamiast tylko walczyć.


Nowe, luźniejsze Winter Cabin

Nowa wersja mapy Winter Cabin zapewni przestrzeń wypoczynku, bez większego celu. Usunięty zostanie mechanizm wygrywania na punkty, a dodana przyjemna gra planszowa. Planem jest wydłużenie trwania gry na Winter Cabin do 30 minut.

Twórcy mają nadzieję, że ta mapa zadowoli graczy szukających towarzystwa i okazji do rozmowy. Jeśli będzie się ona cieszyła zainteresowaniem, możliwe, że zostanie dodanych więcej podobnych w przyszłości.

Seria nowych postaci i strojów

Niektóre postacie i stroje w Party Animals zostaną zastąpione nowymi. Jeśli więc macie jakieś konkretne na boku, teraz może być dobra okazja żeby je kupić, zanim znikną!

Test Friend Pass

Obecnie, wszyscy chętni do gry w Party Animals muszą posiadać osobistą, zakupioną kopię gry.

Z pomocą Steam, zaimplementowana zostanie nowa funkcja: Friend Pass.


Widok zapraszania znajomych

Jest to mechanika znana Wam zapewne z innych gier multiplayer: gracz, który zakupił grę może zaprosić do zabawy jednego gracza, który owej gry nie posiada.

Obecnie, Friend Pass będzie dostępny tylko na Steam, jednak gracze posiadający pełną wersję zarówno na Steam, jak i Xbox, będą mogli zapraszać znajomych poprzez Friend Pass do swojego lobby.

Funkcja będzie testowana od końca stycznia. Jeśli wszystko pójdzie dobrze, zostanie na stałe!

Podobają Wam się zmiany? Jak widać, Twórcy cały czas dostosowują grę i słuchają uwag fanów. Jeśli jeszcze nie macie Party Animals, teraz możecie zakupić produkt na Steam w promocji za 56 zł. Korzystajcie!

Do zobaczenia!

Carly

Karolina. Gram głównie ARAMy w LoL i TFT, czasem w CS2 🎮 Solo gram najczęściej w RPG, jak Skyrim czy BG3 🌇 a także cozy gry, np. Roots of Pacha 🏡 Kocham mody, skórki i wszystko co ładne 🔮 Piszę głównie o Fortnite, LoL, TFT, Valorant i innych popularnych grach 📋