Specjalna edycja Killer Instinct z okazji 10. rocznicy już dostępna

Miniatura Specjalna edycja Killer Instinct z okazji 10. rocznicy już dostępna Specjalna edycja Killer Instinct z okazji 10. rocznicy już dostępna

Dziesięć lat temu, a dokładniej 22 listopada 2013 roku, swoją premierę na konsole Xbox One i PC miała gra Killer Instinct. Podczas Evo 2023, ogłoszono specjalną aktualizację z okazji 10. rocznicy i w końcu dzięki ciężkiej pracy twórców ta aktualizacja jest wreszcie dostępna, a nazywa się Killer Instinct Anniversary Edition

Specjalna edycja zawiera pewne zmiany, które powinny przypaść do gustu zarówno starym, jak i nowym graczom. Oto niektóre z nich:

  • nowy schemat kolorów logo, motywu i zremasterowanego interfejsu użytkownika w grze (ukłon w stronę Killer Instinct Gold),
  • aktualizacja funkcji dobierania graczy, która została w pełni zaktualizowana do usług PlayFab,
  • zmiany w renderowaniu gier, w tym aktualizacja z Dx11 do Dx12 na konsolach Xbox, aby pomóc zoptymalizować grafikę dla konsol Series X/S. Dzięki temu konsole Xbox Series X wyświetlają teraz Killer Instinct w rozdzielczości do 4K przy 60 FPS, podczas gdy konsole Series S osiągają teraz rozdzielczość do 1440p przy 60 FPS.

Oprócz tego na Steamie po raz pierwszy dostępna jest darmowa wersja Killer Instinct. Zawiera ona jeden darmowy, cotygodniowy, rotacyjny tryb wojownika, tryb dla pojedynczego gracza, a także tryb lokalny i rankingowy, dzięki czemu nowi gracze mogą doświadczyć wszystkiego, co gra ma do zaoferowania.

Killer Instinct Anniversary Edition

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że Killer Instinct Anniversary Edition zastąpi wszystkie płatne wersje Killer Instinct. Osoby, które kiedykolwiek kupiły:

  • dowolny sezon lub edycję Killer Instinct
  • wojownika
  • dowolny pakiet skórek premium lub pakiet kolorów

na konsoli Xbox lub komputerze, otrzymają aktualizację do Edycji Anniversary za darmo!

Ponadto, w przypadku zakupienia fizycznej wersji Killer Instinct, w tym Definitive Edition, zostanie ona uaktualniona do Edycji Anniversary, gdy płyta będzie w napędzie.

Więcej informacji na temat Killer Instinct Anniversary Edition można znaleźć na oficjalnej stronie gry.