Spieszcie się! Ostatni moment aby odebrać tę grę ZA DARMO!

Miniatura Spieszcie się! Ostatni moment aby odebrać tę grę ZA DARMO! Spieszcie się! Ostatni moment aby odebrać tę grę ZA DARMO!

Chętni zaoszczędzić trochę grosza? Myślę, że dobrze znam odpowiedź na to pytanie. Pędźcie więc na Steama, gdzie do odebrania jest niezależna produkcja studia Findustries - Tank Team. Nie ma wiele czasu, bowiem gra stanie się płatna wraz z wyjściem z wczesnego dostępu, co będzie miało miejsce już w środę 10 kwietnia - macie więc czas do wtorku. Warto też zaznaczyć, że przypisując grę do swojego konta już jej nie stracicie. Później koszt jaki będziecie musieli ponieść aby zakupić produkcje będzie wynosić od 3 do 4 funtów.

Jak twierdzą twórcy:

Tank Team, najlepsza gra oparta na współpracy, koordynacji i co najważniejsze: komunikacji. Zbierz drużynę składającą się z maksymalnie 8 graczy (zalecane minimum 2) i steruj swoim czołgiem, wykonując takie zadania, jak obracanie lufy, ładowanie nabojów, ustawianie mocy i naciskanie przycisku OGIEŃ! Jednak tylko jeden członek twojej drużyny może widzieć co dzieje się na zewnątrz czołgu w danym momencie, będziesz więc potrzebować precyzyjnej komunikacji, aby oddać strzał... Ostatnia drużyna, która przetrwa, wygrywa!


Tak prezentuje się strona graficzna produkcji

Jeśli zastanawiacie się jak gra sobie radzi to na ten moment oceny na Steamie są jednoznaczne. Na wszystkie recenzje choć nie jest ich wiele (niecałe 50) gra wypada bardzo dobrze, bowiem posiada 100% pozytywnych opinii.

Życzę więc wam i waszym drużynom powodzenia. Pamiętajcie tylko aby odebrać grę w czasie!